Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pécsett kihez fordulhatnék,...

Pécsett kihez fordulhatnék, ha fel szeretnék jelenti vkit állatkínzás miatt, de csak 15 vagyok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy 15 évesen már tehetek feljelentést, ezért pénteken bementem a rendőrségre. Már majdnem megtettem a feljelentést, amikor az utolsó pillanatban szóltak, hogy a nevem nem fog titokban maradni, a szüleim is tudni fognak arról, hogy feljelentést tettem. Így sajnos nem tettem meg, mert az apám kitekeri a nyakamat, ha megtudja, hogy feljelentettem vkit. Viszont nem hagy nyugodni a lelkiismeretem, tudom, hogy az az ember, aki megölt egy alom kiskutyát, nem maradhat bűntetlenül. Most mit csináljak ? Kihez forduljak?
2011. okt. 11. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szólj nekik, ők majd megteszik a feljelentést

(bizonyíték nem ártana. fotó, video)

[link]

2011. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
miért is hallgasson? Nyomorék..:@ aki szereti egy kicsit a kutyákat feljelenti azt aki ezt tette..amúgy igen sajnos bizonyíték híján nem fognak semmit tenni :(
2011. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
70%

Ha csak sity-suty megöli, az még nem állatkínzás, ha kitekeri a fülét és a lábát az igen...


(Én állatpárti vagyok, na értsetek félre.)

2011. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A Misinára meg egyáltalán nem lehet számítani. Elküldtek a francba. Azt hallottam, hogy aki kutyát vinne be, annak azt mondják, hogy ne hozza ide, miért nem hagyta az utcán ha úgy sem tarthatja meg ??

Azokat is fel kellene jelenteni!

2011. okt. 11. 18:36
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező már ne is haragudj meg van fogalmad arról ,hogy mi az a feljelentés??? A szüleid agyon vernének ? Meg is értem őket!!!! De nem azért mert rendőrségi ügy lett belőle ,hanem azért mert egy aljas ember vagy aki nem meri vállalni azt amit csinált!!!! szerintem meg te nézesd meg magad orvossal mert az állatokhoz nem érzelemmel kell hozzá állni ,hanem ésszel ,és át gondolni ,hogy mi miért történik!!!!Ja és ne is gyere azzal a unalmas dumával ,hogy miért nem sterilizáltatja a kutyát , meg állat menhelyre be lehetne adni !!!
2011. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Kérdező már ne is haragudj meg van fogalmad arról ,hogy mi az a feljelentés??? A szüleid agyon vernének ? Meg is értem őket!!!! De nem azért mert rendőrségi ügy lett belőle ,hanem azért mert egy aljas ember vagy aki nem meri vállalni azt amit csinált!!!! szerintem meg te nézesd meg magad orvossal mert az állatokhoz nem érzelemmel kell hozzá állni ,hanem ésszel ,és át gondolni ,hogy mi miért történik!!!!Ja és ne is gyere azzal a unalmas dumával ,hogy miért nem sterilizáltatja a kutyát , meg állat menhelyre be lehetne adni !!!"


Téged kellett volna hogy agyonverjenek a szüleid!! Attól tartok semmi értelme, hogy elmagyarázzam neked még egyszer a helyzetet, amiről egyébként fogalmad sincsen, tehát a jövőben nem kívánok válaszolni a teljesen logikátlan feltételezéseidre, állításaidra. Irtózatosan ostoba vagy!

2011. okt. 11. 19:01
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Állat védők miért foglalkoznának azzal ,hogy valaki agyon üti az új szülött almot? ez nem állatkínzás!!!!Nincs olyan állat tenyésztő aki ne szelektálná az almot ,lehet ez kutya, macska ,nyúl disznó és hagy ne soroljak fel mindenkit!!!
2011. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Téged kellett volna szelektálni!
2011. okt. 11. 19:17
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt azért megkérdezhetném, hogy miért vagyok olyan mint az az illető?
2011. okt. 11. 19:18
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Igazad van te nem olyan vagy mint aki agyon verte az almot! Te még annak a jó embernek az árnyékát sem éred el !! fel akarod jelenteni és ezt nem mered vállalni az emberek előtt,hogy igen én pécsi kis majom feljelentem a Pista bácsit mert agyon .... ez szerinted talpig becsületes egyenes emberhez méltó cselekedet? Aztán kiderülne ,hogy ez a jó ember ellátja a családodat mondjuk tojással, metszi tavasszal a fáitokat stb. Na látod a te fajtádat kellene szelektálni az ilyen selejtes embereket mint te vagy !!!
2011. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!