Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatoknál is van vérfertőzés?

Az állatoknál is van vérfertőzés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
van
2011. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Van. Szebb szóval beltenyésztettségnek hívjuk. Ők ösztönlények, nem érdeklik őket, hogy a másik fél éppen a fiuk, lányuk, apjuk, anyjuk stb.
2011. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
persze hogy van az állatoknál is.
2011. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az előző írja az nem igaz. Megfigyelhető az állatoknál is, főleg a fejlettebbeknél, hogy ösztön szinten kerülik azon viselkedést, amikor családtaggal szaporodnak. Nagyon látványos ez mondjuk ott, ahol csapatban élnek az állatok. Persze ha összezárod őket az más tészta, akkor jöhet ami van...
2011. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én úgy értettem ha össze vannak zárva többen.

akkor előfordul.pl.bárányoknál.

2011. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előfordul. Egyszer volt egy nőstény kutyánk, akinek született egy kan kölyke, akit megtartottunk, és ez a kan kölyök egyéves korától folyamatosan párzani akart a saját anyjával...
2011. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de én igazából úgy értettem a kérdést, hogy ha mondjuk egy pl.: kan kutya párzik a saját anyjával, és születnek kicsik, akkor azok között is előfordul-e olyan rendellenesség mint az embereknél(pl., értelmifogyatékosság)
2011. okt. 19. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, van.
2021. febr. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!