Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Levágták nagyimék a birkát,...

Levágták nagyimék a birkát, akit még bárányként hoztunk haza. Elegem van, vegtáriánus leszek!?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
ok
2011. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Nagyidék nem kedvenc állatkának, hanem haszonállatnak veszik, az ő idejükben nem is nagyon volt még divat a kedvencek tartása. Elhiszem, hogy rosszul érintett. Lehetsz vegetáriánus, bár ha még gyerek vagy, és a családod ellenzi, nem lesz könnyű (nekem is letörték az ilyen törekvéseimet, mert nem támogattak benne, nem kaptam külön kaját)
2011. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Gondolhattad, hogy nem házőrzőnek vagy kedvencnek vették. De ha ez így sokkolt, szíved joga vegetáriánusnak lenned.
2011. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ne egyik napról a másikra legyél az, mert úgy bajod lehet, és akkor azt fogják hinni, hogy amiatt van, hogy vega vagy. Pedig amiatt lenne, hogy túl gyorsan váltál azzá. Egyébként tudnod kell, hogy néha ez "visszafordíthatatlan" döntés, mert egy bizonyos idő után a szervezeted "idegen fehérjének" (betolakodónak) észleli majd a húst, és akkor allergiás rohamot is kiválthat a húsevés.
2011. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
én is így lettem vegetáriánus. és egyik napról a másikra. már 1éve nem ettem húst, és őszintén mondom, sokkal jobban érzem magam azóta :) sok sikert!
2011. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy vágóhídra. A sokkterápia jó.
2011. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!