Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akita inu kölyök ingyen,...

Akita inu kölyök ingyen, lehetséges? Hirdetésben volt.

Figyelt kérdés
Az a baj a kiskutyával, hogy hosszú szőrt kevertek neki a gének. Igy ingyennesnek hirdették meg a neten. Tegnap tették ki a hirdetést a netre, jelentkeztünk. Szombaton utazunk érte a másik városba :). De lehetséges, hogy ez miatt nem is lehet már eladni? Ne értsetek félre, mi nagyon örülünk neki, láttuk a képét, gyönyörű kutyus, beleszerettünk.
2011. okt. 15. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha van benne hosszú szőr akkor nem felel meg a standardnek így szerintem lehetséges bár azért kételkedem hogy fajtatiszta..ha nincs tk-ja ezt ugye nem lehet igazolni szóval bármit mondhatnak..egy képet linkelnél? :)
2011. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű keverék, nem a gének játéka. Csak így jobban hangzik.

Múltkor egy rövidszőrű yorkinak hirdettek valami tacskó keveréket.

Ne legyél ilyen naiv:)

2011. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem felel meg a standardnak akkor sem szokták ingyen adni.
2011. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó mint láttad oda irtam azt is hogy mivel nincs tk-ja nem tudják bizonyítani hogy fajtatiszta..
2011. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tuta fajtatiszta, egy tenyésztőtől van a kölyök, akkor úgy látszik nálunk Szerbiában "adakozóbbak" az emberek... Én sem értem, hogy-hogy ingyenes, ezért is tettem fel a kérdést. Sok-sok ilyen hirdetésre lehet még bukkanni. Pl apukám kiscsirkéket tenyésztett régebben, kül értékesebb fajokat. Volt, hogy pl egy kispipinek, aminek 5 ujj a standard, csak 4 ujja volt. És tisztavérű volt pedig.
2011. okt. 15. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudnál róla képet linkelni? Biztos gyönyörű kutyus!
2011. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hosszú szőrű kiskutya a legjobb tenyésztőknél is előfordul (nem csak Magyarországon), attól még lehet tökéletes. Az igaz, hogy nem standard, nem tenyészthető.

A genetikai háttere mindössze annyi, hogy valószínűleg 2 hosszú szőrt hordozó kutya találkozik, összejön 2 recesszív gén és már kész is (Mendel alaptörvénye [link] ). Az alomban így lesz standard szőrű, standard szőrű de hordozó és hosszú szőrű.

2011. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is szeretnék nagyon egy akita, malamut, vagy husky kis szőrgombócot; de venni nem tudok.Hol találtátok a hirdetést? mármint, milyen oldalon? nagyon jó lenne ha rábukkannék én is egyre:)
2012. febr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző, ha venni nem tudsz, hozz a fajtamentőktől! Nem szabad olcsón semmiféle fajtatisztának mondott kiskutyát venni, mert a gatyád rámegy az állatorvosra! Ilyen helyeken gyakori a beltenyészet, a családi környezetből-mese csak duma, gyakran a kép is hamis, mármint netről lopott. Hozz a fajtamentőktől!


[link]


Kérdező, elhoztátok a kutyust? Mutatsz róla képet?

2012. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerbiában akita kennelben láttam énis hosszú szőrű akita kiskutyát 60.000 forintért.Fajtatiszta volt,de nem törzskönyvezhető ezért adták olcsóbban.Ingyen nem hiszem hoyg fajtatisztát adnának.
2014. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!