Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska?

Kutya vagy macska?

Figyelt kérdés

Melyiket szereted jobban?

Én a kutyát.


2011. okt. 15. 19:07
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
21%
KKKKKKKKKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUTTTTTTTTTTYYYYYYYYYYYAAAAAAAAAAAAAAA
2012. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
26%
Pörköltnek egyforma.
2013. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
67%
Macska párti vagyok, amugy az egyik válaszolónak:a macska nem hülye, nekem például nagyon sok mindenre képes, pl.: azt csinálja evésnél hogy a mancsával megfojgkaját és a szájába rakja, vagy kinyitja az ajtót,és kinyitja a hűrőt és keresi a kaját, szoval ha nem lenne okos akkor nem irtam vna ezt, ja es az enyem visszahozza amit eldobok neki játéknál, szval kutyánál nem hülyébb,és igen, be lehet könnyen tanítani is(már amelyiket XD)
2013. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
40%
Egyértelműen kutya. A macska csak addig szeret téged,amíg kaját nem kap. Utálatos állatok! Nagytestű kutyákat imádom,például Husky, német juhász, vizsla, stb.
2014. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen más a két állat.Nem tudok köztük dönteni.:)
2014. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%
Hat en szerintem allattol fuggo van olyan kutya is ami kiszokik es sose latod tobbe es van olyan macska ami elkoborol de azer visszateved. Meg azer egy macska tamdast jobban tul lehet elni mintha a kutya szejjel harapna :) es nemigaz hogy ha hivod a cicat nem jon oda ez is allat fuggo a mi cicank mindig jon ha hivom ha messzebb van akkoris ha hallja idejon rogton..
2015. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
92%
Én mind a kettőt szeretem a kutyusomat például azért mert hűsegés a macskámat pedig azért mert nem fél a víztől szereti a ha világítós tollal játszik vele és mindig gyors. Úgy hogy én imádom a kutyusomat is még a cicusomat is ;-)
2016. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig is a cicákat szerettem és majd meghaltam értük. De most, hogy van egy kutyám abszolút jobbnak tartom. Mindkettőt imádom, bár macskám még nem volt. De a kis rosszcsontomat imááádooom!
2016. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
8.asnak. S
2017. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi, elozo vagyok... Veletlen elkuldtem. Szoval egy allat intelligenciajat abban mered, hogy mennyire idomithato? A macska azert tunik ridegnek mert 3000 eve haziasitottak csak. Mig a kutyat sokkal elobb. Plussz a macskaval kapcsolatban masok voltak az elvarasok regen, mint a kutyaval szemben ezert mashogy szocializalodtak es alakult az emberrel a kapcsolata. A macska agya hasonlit legjobban az ember agyara plussz a tajekozodo kepessege es szaglasa sokkal jobb mint a kutyanak. Nem lehet a ket allatot osszehasonlitani... Mindketto szupper.
2017. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!