Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kis majmot lehet-e valahol venni?

Kis majmot lehet-e valahol venni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem aki még nem nagyon érti, kis korom óta imádom a majmokat csimpánzokat lehet-e valamilyen kis állatkereskedésben vásárolni vagy bárhol...Csak olyan álltra gondoltam ami nem védett.
2011. okt. 15. 22:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ???
2011. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére nem.
2011. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
venni akarsz magadnak egy tesót??
2011. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
ez most miért is lényeg? én csak nagyon nagyon szeretnék és nem vagyok állatkínzó vagy valamilyen idegroggyant csak egyszerűen ez a kedvenc állatom és imádom...
2011. okt. 15. 22:40
 5/28 A kérdező kommentje:
22:38 ha olyan kezébe kerülne egy ilyen kis állat aki rossz dolgokat tenne vele és sem engedném/nem örülnék neki (ellenezném) de nálam jó kézben lenne...
2011. okt. 15. 22:42
 6/28 A kérdező kommentje:
22:40 hát te nagyon vicces vagy hát az már biztos h te egy állat vagy csak még azt nem tudom hova is rakjalak pontosan...
2011. okt. 15. 22:43
 7/28 anonim ***** válasza:

Nálad jó kézben lenne? Az nem domesztikált állat, senki kezében nincs jó kézben...

Amik állatkertben élnek, azokat kényszerből vitték oda, mert idióta emberek befogták és egyedül már nem életképesek.

2011. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
én is szeretnék :) de sajnos nem tudom, van-e ilyenre lehetőség.
2011. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
17%

vegyél magadnak egy kutyák. nem tudom mi a jó a büdös bolhászkodó majmokban. én utálom őket.még szerencse hogy nem elehet venni. ők nem arra lettek idomítva,hogy ketrecben töltdék az egész életüket,fogságban,egy koszos,poros,szmogos

városban.

2011. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

majmot nem tarthat otthon, a házában egy civil, hozzá nem értő személy! (természetesen voltak olyan esetek mikor egy család nevelt fel majmokat; Nimet a csimpánzot, de az teljesen más).

A majom vadállat! nem olyan mint a kutya, nem olyan mint a macska! egy vadállat, nem háziállat! pár évvel ezelött volt egy eset mikor egy otthon tartott csimpánz rátámadott a gazdájára, szinte szétmarcangolta az arcát, elég brutálisan! hát ez azért történt, mert szegény majmot nyugtatóttak teletömve tudta csak maga mellett tartani, olyan körülmények között amely nem voltak valók a majomnak ezért még szép, hgy szegény állat, ami ráadásul többször is próbált megszökni agresszívan lépett fel a nem normális körülményei ellen! tehát hidd el, a majom nem háziállat! és ha tényleg az a kedvenc állatod, akkor nem akarod őt kínozni! és ebben az esetben a kínzás nem csak azt jelenti, hogy láncon tartod vagy nem adsz neki enni! haem hogy belekényszeríted egy olyan környezetbe, ami nem való neki!

2011. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!