Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék kisállatot, de ugy,...

Szeretnék kisállatot, de ugy, hogy ne lehessen észrevenni, hogy van. Melyik legyen?

Figyelt kérdés
Pl ne legyen büdös, ne kaparjon este... Ne vinnyigjon, meg hasonlók. Feltűnésmentes kellene, hogy legyen, mert anyukám kivágna vele együtt ha pl pisiszag terjengene a szobámban, vagy a kaparását hallgatnánk éjjel. Pl nemrég egy brekit vettem, akváriumit, az nem csap zajt, nem büdös stb. Rendesen tisztítanám, de vannak olyan állatkák, amik igy is büdik-pl patkány, pedig az tetszett. Tetszett még a süni is, de az is büdi... Valami hüllő kellene, vagy én sem tudom. Papagáj sem lehet, mert az meg magyaráz... Tudom, sokat akarok, de van valami tippetek? Muszáj, hogy szinte észrevehetetlen legyen az állatka, mert bent lenne a szobámban.
2011. okt. 16. 13:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Plüss kutya. Csendes, nem büdös, nem kell takarítani, nem vinnyog, nem kapar, nem csap zajt sem. Sőt, ha jó helyre teszed, észre se lehet venni.
2011. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Háziporatka?
2011. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De nem gond tisztítani, hanem vannak olyanok, amik akkor is büdösek, ha pucolod őket...
2011. okt. 16. 13:50
 4/25 A kérdező kommentje:
Poratka az asszem bővel van a házban :D
2011. okt. 16. 13:51
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem elégedj meg a békával.
2011. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
:D
2011. okt. 16. 13:52
 7/25 A kérdező kommentje:
Ha lesz pasim, férjem, remélem szeretni fogja az állatokat, muszáj lesz neki :S
2011. okt. 16. 13:53
 8/25 anonim ***** válasza:
Hiszen te sem szereted őket...
2011. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De, csak sajnos nem lehet... Szerettem volna valamilyen kompromisszumot kötni, hogy mindenkinek jó legyen, ne legyen belőle vita. Kint nem szeretnék semmilyen kisállatot tartani, főleg, hogy jön a tél és hideg lesz. Nincs más, csak a szobám.
2011. okt. 16. 13:57
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen, de mindenki a szobájában tartja a hörcsögöt, tengerimalacot stb. Ja, hogy mozognak, kakilnak, pisilnek, az egy dolog, rendszeres takarítás mellett egyik sem büdös. De szerintem neked nem valók ezek, szóval maradj meg annál, amelyik már a tied.
2011. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!