Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van az a pénz, amiért eladnád...

Van az a pénz, amiért eladnád a házi állatod?

Figyelt kérdés
Egy tanárom meselte, hogy az o ismerose, lazan tuladott a kutyajan, mert fajtiszta volt es sokat adott erte egy tenyeszto. En ezt el se tudom kepzelni. Az allat nalunk csaladtag, semmiert nem adnam oda a cicamat senkinek. Ti hogy gondolkodtok errol?
2011. okt. 19. 15:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
persze.ha pénzt látok belőle,és a gyermekemre tudom költeni.
2011. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

1 esetben válnék meg tőle pénzért.

Ha ezzel a gyerekemen segíthetnék.

Saját magam miatt nem adnám el, de a szükség nagy úr és a gyermekemért bármit.

2011. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Azt kell mondjam van az a pénz amiért odaadnám a kutyámat. Persze nem mellékes, hogy ki ajánlja érte és miért. Ha tudnám, hogy jó helyen lesz és jól fognak bánni vele, akkor igen nagyon sok pénzért odaadnám.
2011. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nincs az a pénz. 11 éves a kutyám, a hátralevő nyugdíjas éveit mindenképp velem kell, hogy töltse! Ő családtag.
2011. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Én a 4 papagájomat semmiért/senkiért nem adnám el.
2011. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Mi családtagnak kezeljük a kedvenceinket (1 kutya, 3 macska, nagy kertes ház), és szerencsére nincsenek anyagi problémáink. Ha lenne, és ott tartunk, hogy kajára nincs pénz, kikötik a szolgáltatásokat, akkor ha áron alul is, de eladnánk a házat. Az állatok jönnének velünk. Ha ez sem lenne, tényleg egyetlen szoba-konyhában élnénk, és éheznénk, betoppanna valaki, aki milliós nagyságrendű összeget ajánlana valamelyik állatunkért, akkor már lehet, hogy belemennénk. De csak, ha jó helyre kerül. Egyébként nem. Megvan a helyük a családban, nem gyerekként, vagy emberként, hanem kutyaként és macskaként vannak kezelve, de mégis családtagnak számítanak, nagyon szeretjük őket mindannyian. Tehát csak nagyon extrém esetben, ilyen meg nem valószínű, hogy valaha is lesz, mert bár a kutya fajtiszta és ivaros kan, gyönyörű példány, nem ismerek olyan egyént, aki több tízmilliót ajánlana akár érte :) Hát a még a 3 rosszcsont, egyszerű ivartalanított házimacskáért :)

Ha csak úgy beállít ide valaki, hogy megvenné őket, nem adnánk 100 millióért sem alapesetben.

2011. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
NINCS az a pénz. Pedig "csak" befogadott macskáim vannak, és játszótéri keverékek. Szó sem lehet róla.
2011. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem disznóim vannak és eladom őket! Belőlük élek, pedig szeretem őket!
2011. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Van. Persze ha most jönne valaki, akkor nem adnám oda, de kerülhetek olyan helyzetbe, hogy nincs más megoldás.
2011. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak ez lenne a megoldás a gyermekem és az én anyagi helyzetem megoldására persze,de a kutyám főleg!!!
2011. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!