Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Barchypelma Albopilosum...

Barchypelma Albopilosum potroha alján vágás szerű nyomok vannak, de mitől?

Figyelt kérdés
elvágni biztos nem tudta sehol!!!(olyan mint ha elvágnád kicsit az ujjadat és szétnyílik a bőr.)
2011. okt. 30. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szivárog a belőle semmi (folyadék), akkor nincs gond, talán valamelyik táplálék állat karcolta meg. vagy a bujkálóval sértette fel. Képet nem tudsz róla linkelni véletlen?
2011. nov. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem folyik belőle semmi!nem igazán látni a képen de azért nézd meg bejelöltem rajt a "vágásokat".

Amúgy 3 napja megcsinálta már a vedlő szőnyegét de még mindig nem állt neki vedleni, lehet emiatt???

[link]

2011. nov. 6. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ilyesmik, mint amik ezen a képen is vannak?


[link]


Mert, ha igen, akkor az csak az ivarnyílás és a tüdőlemezek. Annak akkor olyannak kell lennie. Talán eddig nem voltak ilyen feltűnőek, mert kicsi volt, vagy csak te nem vetted észre, de ott voltak. Akkor nincs gond, meg ha mégis vágás lenne és súlyos, akkor nem nagyon hiszem, hogy levedlene. Amúgy meg nem cink, ha vedlés háló után nem fekszik rá egyből. szerintem reggelre tutira le fog vedleni. ;)

2011. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem, ilyen a hátsó lába mögött van neki és az tudom h mi :) ez rendes "repedés" fel van nyílva a bőr kissé!:/

hát remélem mer 1 este se alszok csak lesem már h kezdjen el vedleni és ne legyen semmi gond...

2011. nov. 6. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor szurkolok nektek ;) Azért majd írd le, ha valami van. Ha levedlik és mikor a hátán fekszik még, akkor jól nézd meg és ha valami vészeset látsz, mondjuk szét van nyílva és akár még a belsősége is látszik, akkor kenj oda pillanat ragasztót, ha van. Többet nem tudsz tenni.
2011. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) okok!!!
2011. nov. 6. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
De amúgy szerintem simán el fog tűnni a karcolás a vedléssel, ha csak maga a bőr van megsérülve, mert lehet, hogy már javában ott volt a következő bőr alatta és akkor mind a kettőnek át kell szakadnia a bajhoz, de lehet csak a mostani repedt meg.
2011. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sztem is csak a régi repedt meg! azon gondolkodtam, lehet h nagy hülyeség, de mivel ugye már 2 hónapja nem eszik és tudtam h vedleni fog a héten, csak pár napja látom rajta ezeket, nem lehet hogy az új bőr feszitette fel mer itt lenne az ideje már vedleni? Amugy a vedlő háló már 3 napja le van rakva...:/
2011. nov. 6. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tom lehet, nálam egyszer volt ilyesmi. Több helyen is felrepedt a B. emiliám bőre, de az csak pár órával a vedlés előtt volt. Mondjuk a pók is sokkal kisebb volt a tiednél.
2011. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem.Jahm ez zavar, neked pár óra, ez meg itt nekem napokat szórakozik és féltem...:S
2011. nov. 6. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!