Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kérjek karácso...

Szerintetek mit kérjek karácsonyra csincsillát vagy csivavát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen felfogással egyiket se... Ez két teljesen különböző állat, más-más igényekkel, és költséggel. Tudtad, hogy egy chihuahua belekerül 100ezer forintba is, ha nem beteg, túltenyésztett, ideggörcsöt akarsz (oltási költségekről nem is beszélve)? És hogy le kell vinni sétálni mínusz/plusz 40fokban is MINDEN nap, ha esik, ha fúj? És, hogy nem játékkutya, hanem nagyon sok foglalkozást igényel, különben elkezdi terrorizálni a körülötte élőket? Ha azt sem tudod eldönteni milyen típusú állatért vagy hajlandó felelősséget vállalni, maradj a plüssnél..
2011. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyiketse. undoritó mind2. inkább spicc vagy Fila brasilaero -t :D nekem ezek vannak xD
2011. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12 hörcsögöm 2 kutyám és 4 macskám van sztem tudok felelöséget válalni
2011. nov. 1. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi állat mellé pláne felelőtlenség még egyet kérni.
2011. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csivava nagyon makacs, összeférhetetlen tud lenni (nekem is van :) ), úgyhogy nem biztos hogy zökkenőmentesen ki fog jönni a többi kutyával/macskával. A csincsillának meg baromi nagy ketrec kell, ha kiengeded, MINDENT megrág és a macskák/kutyák könnyen kinyírhatják. Ráadásul ha 26°C fölé megy a hőmérséklet, hőgutát kap.


H ennyi állatod van, szerintem inkább a környezetük fejlesztéséhez való cuccokat kérj karácsonyra (ketrec, játékok, házikó, kutyának fekhely, stb.).


:)

2011. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!