Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az milyen ember...

Szerintetek az milyen ember aki nem szereti simogatni a kutyákat?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki azt mondta hogy sohasem simogassa meg a kutyát, csak enni ad neki, és kiengedi a ketrecből hogy futkározzon! Én soha egy napot nem tudnék kihagyni hogy ne simogassam meg a kutyusom!
2011. nov. 1. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Én se szoktam simogatni a kutyákat. Igaz nincs is sajátom, de van a háztartásunkban kutya. Esetleg ha egy nemrég született kutyáról lenne szó, akkor azt megsimogatnám, de egy nagyot biztos hogy nem. Amúgy nem vagyok gonoszabb a többieknél, csupán nem nyúlkálok az állatokhoz, mert minek. Amúgy is tele vannak fertőzésekkel, szóval indokot is lehet találni, de nem ezen múlik. Egyszerűen nem látom értelmét fogdosni az állatot. Amúgy az ázsiai nők körében jelentősen alacsonyabb a mellrákos esetek száma, ami összefüggésben van azzal, hogy ott nem szokás kutyát tartani a háznál hobbiból.
2011. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy allergiás. Vagy egyszerűen nem érez rá késztetést. De nem ítélem el. Az viszont szomorú, hogy ketrecben tartja, és csak az udvarra engedi ki. Nem értem neki minek a kutya.
2011. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a kettő közt helyezkedem el. Van három kutyám. Megsimítom őket, ha pl. odajönnek, vagy stb, de nem vagyok feszt a segükbe. Van hogy csak etetésnél, meg este simogatom meg éppen őket. Végzem a dolgomat, munkába járok, a kutya meg ha úgy adódik odajön, de van hogy nem
2011. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Olyan mint én. Nem szeretem a szagukat, a durva szőrüket, a nyálazásukat és az állandó nyomulásukat. Persze láttam már kivételt, azt jól meg is dögönyöztem, de nagy ritkaság.

Éljenek a macskák! :)

2014. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény kutya!
2015. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!