Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amit lehet terráriumban tartani, nem büdös, nem foglal óriási helyet, nem nagyon igényes és nem csap nagy zajt. Lécci írjatok ha tudtok ilyet!
2011. nov. 1. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hal:)
2011. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy meg ha így állsz neki, hogy nem igényes, meg kis hely, meg nem kell annyi törődés, akkor inkább pókot a sarokba
2011. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Madárpókot, skorpiót, bütykös csótányt vagy egyéb ízeltlábút tudok javasolni ilyen esetben, viszont náluk figyelni kell a hőmérsékletre és a páratartalomra, de egyáltalán nem büdösek és kevés foglalkozást igényelnek:) Esetleg hüllők közül leopárdgekkó ami még kevésbé igényes. Viszont ha emlőst szeretnél akkor a törpehörcsög a legjobb ,viszont annak már meglehet érezni a szagát, de nem vészes, és eléggé hangos este..... Úgyhogy tapasztalatból mondom, ha zavar ha hangos akkor valamilyen ízeltlábú, vagy hüllő. Én rengeteg hüllőt ,madarat,emlőst, ízeltlábút tartottam , tartok és a legkevesebb gond az utóbbiakkal van ;) Sok sikert a választáshoz!
2011. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és egyébként azért állok így hozzá mert van 4 tesóm és nincs külön szobám, az időm nagy részét pedig a tanulás kitölti! (ezzel most arra céloztam hogy ezért kell hogy kis helyen elférjen és hogy ne legyen szaga, és ezért kell kis igényűnek lennie mert nincs túl sok időm rá!
2011. nov. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!