Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Felétek is ilyen bunkó vadászo...

Felétek is ilyen bunkó vadászok vannak? Tiszta ideg vagyok.

Figyelt kérdés
Az utca végén lakunk, mögöttünk már csak erdő van. Szemben egy apartmanház, ahová vadászok szoktak jönni. Állandóan beállnak a kocsibejárónkra, de úgy, hogy mi még véletlenül se állhassunk meg. És akkor nekem kell átmennem, bekopognom, hogy legyen szíves elállni a saját kocsibehajtómról, hogy beállhassak. Ami viszont nagyon felidegesített, hogy jövünk haza. A macskánk az ablakban ül, előtte a német vizsla kiguvadt szemekkel, feszesen, mint aki mindjárt ráugrik. A túloldalon a gazda, meg egy másik, és nevetnek. Látszott rajtuk, hogy nagyon bejön nekik, hogy stresszelik a macskámat. A párom hiába ordított rá, a kutyára, hogy "Takarodj", és hiába szóltam rá én is. A kutya szinte le se szart minket. Aztán a gazdája odahívta, meg magyarázott, hogy nem lett semmi baj, meg minden. Csak azért nem szóltam be neki, mert ismerem mindkettőt, és nem akartam vitát. De most tényleg, hogy lehetnek ilyen bunkók???? Mégis, hogy jön ő ahhoz, hogy a kutyájával az én macskámat a saját portámon...áhh, annyira mérges vagyok.fúúúú.
2011. nov. 4. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha a kutya nem megy vissza rögtön, és széttépi a macskát? Biztosan én leszek lecseszve, hogy minek ült az ablakba...
2011. nov. 4. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én egy erdő mellett lakok, és volt egy alkalommal, hogy valami csoportos vadászat volt, és belőttek a kertbe, de úgy, hogy eltalálták a ház falát, meg mindent! Mi van, ha engem találnak el, vagy a lovat? Tiszta bunkók. Amúgy azért lőttek a kertbe, mert valami kis őz ijedtében átugrott a kerítésen.


Egy másik alkalommal a tulaj SAJÁT zártkerti tulajdonán lőtték ki a tulaj kutyáját. Igaz, a telek nem volt teljesen bekerítve, de látszott a telek határa.

2011. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok bunkó vadász van.Legálisan használhatnak fegyvert ezért baromi keménynek hiszik magukat . Rengeteg az eleve hülyetahó újgazdag is köztük aki itt éli ki magát.Tisztelet a kivételnek.
2011. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a kocsibehajtóra láncot tennék, hogy ne használhassák. (Két cölöp, köztük lánc, ami csak lakattal nyílik). Ha már ilyen bunkók, akkor felesleges tűrnötök. És nyugodtan beszólhatsz nekik szerintem, legalább tudják hogy nem tehetnek meg bármit. Meg egyébként is, szegény macsek nem tudja megvédeni magát, úgyhogy neked kell kiállnod érte. És hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, felénk CSAk ilyen bunkó vadászok vannak.
2011. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem rakjal ki egy parkolni tilos tablat esegy olyatt hogy el a kutyaval! na jo ilyesmit nehez kapni de lehet csinalni .azanyam is kirakott egy olyat hogy a viragrablonak torjon ki a keze.es nem nalunk nincsenek vadaszok
2011. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!