Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot ajánlanátok...

Milyen kisállatot ajánlanátok lakásba? (nincs nagy tapasztalatom)

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék egy kis házi kedvencet és szeretnék valami kedves állatot. Még nagyon régen volt már nyuszim, tehát valami ilyen méretű állatot szeretnék. Adhatnátok pár tippet és tanácsot, köszi!
2011. nov. 6. 00:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csincsillát ajánlom, sok évig él és nagyon muris kis állat. :) És mivel a bundájáért tenyésztik, ha szerzel egyet, lényegében megmented.
2011. nov. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor nyuszi!:)

Vagy cica.

Vagy kiskutya, olyan fajtájú, amelyik a lakást szereti, es nem hangos az ugatása (ha társasházban laksz), szobatiszta.


Én kisebbet ajanlottam volna, ha nem irod a nyuszit.

2011. nov. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt van egy kis kinalat:

[link]

2011. nov. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a macska lenne ideális.

Kedves, bújós, igazi családtag, nem ketrecben tartod.

Nem kell levinni, elvan egyedül, és nem zavarja a szomszédokat.

Mivel nem tudod, hogy kell pl. kiskutyát szobatisztaságra tanítani, praktikus, hogy a macska ezt alapból tudja.

Nem mondom, hogy három év múlva a kutyát már utálnád naponta levinni, hisz nem is ismerlek, de sok panelkutyát csak levisznek két percre, épp pisil egyet, és már viszik fel vissza.


Nem harap, nem nagy, nem eszik sokat.


A beszerzése is igen egyszerű, sokan alig várják, hogy szebbnél szebb kiscicáknak gazdát találjanak.

Ha pénzt is szánsz a dologra, akkor a fajtaválaszték is igen széles, perzsától a méregdrága main coon-ig, vagy kopasz macskáig bármit találhatsz.

A nyáron született macsekok még elég kicsik, akár ilyenkor is vihetsz haza.

2011. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyuszi
2011. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Törpehörcsög.
2011. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A macska kilőve, mert nem szeretnék lakásban tartani. :)
2011. nov. 6. 10:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismét azt mondom: csincsilla. Ha allergiás is vagy valamelyik rágcsálóra, a csini nyerő választás, mert olyan különleges szőre van, hogy senki nem allergiás rá.

[link]

2011. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
a nyuszi nagyon aranyos nekem is az van, de házba semmiképp se ajánlom. nagyon büdös, mindent rág, és kapar.
2011. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha dobozban tartom általában az nem jó?
2011. nov. 13. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!