Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot ajánlanátok...

Milyen kisállatot ajánlanátok lakásba? (nincs nagy tapasztalatom)

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék egy kis házi kedvencet és szeretnék valami kedves állatot. Még nagyon régen volt már nyuszim, tehát valami ilyen méretű állatot szeretnék. Adhatnátok pár tippet és tanácsot, köszi!
2011. nov. 6. 00:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
előző vagyok. kezdetben a garázsunkban tartottam egy dobozban, ráadásul jól szellőző helyen, de még így is borzalmas volt. nem a nyuszi büdös csak a pisije. de az nagyon!!!
2011. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok. :D De hosszú idő után már mindig büdös lesz? Mert mindig cserélném az almot.
2011. nov. 14. 19:22
 13/14 anonim válasza:

figy. én eskü jószándékból mondom, hogy lakásba nyulat vinni nem lehet. oké még egy érv: térjünk el a szagtól. múltkor nyitva volt a bejárati ajtó és a nyulam beszökött. elrágta a számítógép egerének és hangszórójának a vezetékét. nagy szerencse volt, mert megkezdte a hosszabítót is rágni, és majdnem megcsapta a 220.

ha ezek után is lakásban szeretnél nyulat tartani, akkor sok sikert hozzá!

2011. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sokan tartanak nyulat, és bizony sikeresen hosszu életűen lakásban.:)

Szerintem ha megtanulod es betartod a tartási szabályokat, akkor a Tied is túlél, és nem csapja agyon sem az áram, se más.:)

A Noé állatotthon linkjén, amit korabban belinkeltem, ott vannak a tartás szabályai is.

Én menhelyről választanék több okból, és ebbol az egyik ok az, hogy a természete minden egyes állatnak más, és a gondozók már kiismerték őket, és igy tudsz olyat valasztani, amelyiknek a vérmérséklete, szokásai illeszkednek a Te életmódodhoz.

2011. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!