Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán ilyen...

Létezik egyáltalán ilyen állat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már évek óta küzdök egy kisállatért, de a szüleim különböző okok miatt nem engedik. Először azt mondták hogy mi most nem akarunk kisállatot, elmagyaráztam hogy addig észre sem vennék hogy ott van, amíg be nem jönnek a szobámba. Aztán azt mondták hogy rendetlen a szobám, ezért megmondtam hogyha megengedik, elpakolok, erre az volt a válasz hogy nem tartanám fent a rendet. Áthívtam pár barátom, a holmijaim nagy részét kidobtuk/odaadtuk valakinek, akinek kellett, majd úgy kitakarítottunk hogy enni lehetne a padlóról. A szüleim következő válasza az volt hogy nem lenne hely az állatkának, erre mutattam nekik 2 helyet is, ahonnan 5 perc alatt el lehet pakolni és egy nagyobb ketrec/kalitka is gond nélkül elférne ott. Ekkor jött az, hogy megmondták, nem tarthatok semmit, aminek szőre vagy tolla van, vagy élő állattal táplálkozik... Most töröm a fejem valami kiskapu után, hogy mi felelne meg az elvárásoknak, mivel a halakat utálom ezért azok ki vannak húzva. Volt már egy tengerimalacom ezelőtt, jól volt táplálva és tiszta ketrecben élt, 6-6 és fél évesen halt meg.
2011. nov. 6. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kopasz macska, vagy kopasz tengerimalac?
2011. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
teknős?
2011. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hal? Vagyis egy szépen berendezett akvárium sok hallal? Nincs szőrük, szaguk, könnyű tisztán tartani, nem esznek élő állatot, hacsak nem élő szúnyoglárvával táplálod őket. :)

Vagy egy vegetáriánus kígyó. :D végül is nincs szőre, tolla és csak zöldséget fogyaszt. XD

2011. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát vegetáriánus kígyóról még soha nem hallottam, bár annak nagyon örülnék :D A halakkal meg az a bajom hogy szépek meg minden, de csak nézni lehet őket...Lehet hogy megpróbálkozom egy kopasz patkánnyal.
2011. nov. 6. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
patkányokat párban kell tartani úgy mint a tengerimalacot egeret :)hajrááááá
2011. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

2011. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondanám a kaméleont, valamilyen gyíkot, vagy békát esetleg kígyót, de mind élő állatot eszik. De tarthatsz ezerlábút, botsáskát, csótányt, és achát csigát is. Miért nem lehet szőrös vagy tollas?
2011. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tollas azért nem lehet mert anya valamiért fél a tollaktól, a szőrrel meg az a baja hogy szerinte minden állatnak mindig, mindenhol hullik.
2011. nov. 12. 13:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Ékszerteknőős.;)) :)
2011. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sikerült kiharcolnom 2 patkányt, márcsak a ketrec árai miatt kell aggódnom. :D
2011. dec. 2. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!