Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez még nem számít fanatizmusnak?

Ez még nem számít fanatizmusnak?

Figyelt kérdés

Ha valaki egy utcán talált sérült állatot haza visz, ápolja, és felépülés után kiengedi. És mondjuk az az állat nem feltétlenül egy aranyos kölyökmacska, hanem pl patkány, vagy béka, vagy hasonló, amiktől az emberek többsége undorodik.


Vagy csak én vagyok kevésbé állatbarát környezetben, ahol ezért megmosolyogják, magyarul hülyének nézik az embert?


2011. nov. 16. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felénk a megmosolyogják azt jelenti,hogy aranyosnak találják. :)


Amúgy én is ilyen vagyok:) Hazaviszek mindent...:D Nyáron 3 kismadaram + 2 törött szárnyú katicám volt.:)

2011. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát...tudja fene, fanatizmus akkor lenne ha célirányosn járnád az utcákat mindenféle tücsköt-bogarat összeszedve.


Szerintem csak simán jószívűség+állatszeretet összessége a dolog, mégcsak nem is gyűjtöd hanem elengeded...fura szokás, dehát mindenkinek vannak ilyen apróságai.


Azt nem mondom hogy okos dolog minden patkányt, egeret, békát összegyűjteni, de ha te ettől érzed nyugodtabbnak magad, akkor csináld....az meg hogy mit mondanak mások...ki a fenét érdekel?...nézd úgy hogy az emberek jó része egy másik embert is simán otthagyna az utcán.


De lényeg hogy a fanatizmus sztem egy tök más kategória.

2011. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek köze sincs a fanatizmushoz, ez egyszerűen jószívűség.

Hidd el, senki nem néz hülyének azért, mert segítesz a gyengébbeken. Bár a többség hozzájuk sem nyúlna, nem ez a követendő példa, hanem az, amit te csinálsz. Légy büszke rá, és mosolyogj vissza.


"Egy erős ember jellemét az határozza meg, ahogyan a gyengékkel bánik."

2011. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!