Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csörgőkígyó az udvarunkon?

Csörgőkígyó az udvarunkon?

Figyelt kérdés
Tegnap lementem a kutyusunkhoz. Láttam, hogy nagyon ugatja az előző napon oldalra dobott zsákokat ,amelyekben szalma volt(vagy 5-6 volt egymáson). Gondoltam rögtön, hogy patkány lehet az. Mivel bevallom, kicsit tartok tőlük, egy hosszabb bottal piszkálni kezdtem a zsákokat. Hallottam valami csörgő (illetve nem is konkrétan csörgő, csak valami olyasmi) hangot, azt hittem, csak a zsákok zörögnek. Erre látok egy kígyót. Persze arra gondoltam, hogy valami nagyobb sikló lehet (annyira nagy nem volt, de azért kicsinek sem mondhatnám).A kutyát rögtön felzártam, és mentem fel szólni tesómnak meg apának. Aztán mikor lementünk, a kígyó már a zsákok mellett volt (tehát kibújt) és így össze volt tekeredve ilyen gombócban, a farka vége felállt és ilyen... ilyen izé volt rajta, amit rázott, és csörgött. Persze apa intézkedett, és a kígyót (amiről később valóban kiderült, hogy csörgőkígyó volt) a megfelelő helyre vitték. Ma alig tudtam elaludni, és a kutyát is féltettem, mert féltem, hogy hogy került ide nálunk egy csörgőkígyó. Vajon hogy történehett?
2011. nov. 22. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csörgőkígyó volt akkor csak úgy kerülhetett oda,hogy valakinek a csörgőkígyója vagy megszökött valahogyan,vagy a hülye volt gazdija úgy szabadult meg tőle,hogy elengedte...Még jó hogy ennyire óvatos voltál..
2011. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ma alig tudtam elaludni"


Még most sem alszol :)

2011. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előző: Elnézést :D Tegnap*
2011. nov. 22. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a szalmàba vt bebújva ès akkor jött elō mert a kigyók szeretik az ilyen helyeket, de hogy pont csörgō k. ;) XD
2011. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, az oké, hogy kígyó van ott. Kellemes hely lehetett neki a szalma. Én csak attól vagyok kiakadva, AMILYEN kígyó volt.
2011. nov. 23. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de kicsit szkeptikus vagyok... Ki mondta, hogy az tényleg csörgőkígyó volt? Hogy fogtátok be? Hova vittétek?


Egyébként tél van. Ilyen időben egy csörgőkígyó, nem lenne képes mozogni.

Tényleg egészen biztos, hogy az volt?


Ha pedig igen, akkor ismeretlen tettes ellen feljelentést kell tenni egyrészt természetvédelmi, másrészt veszélyeztetés okán.

az ilyen állatok tartása sok nagyon-nagyon tiltva van. A rendőrség biztosan nyomozni is foga környéken.

2011. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom, apukám hívott valakit, azt mondta, hogy ért hozzá. És igen, rendőrségi ügy lett belőle, mert kiderült, hogy tényleg az volt.
2011. nov. 27. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg óriási szerencse, hogy óvatos voltál, és a kutyádnak sem lett baja... Remélem elkapják a marhát, aki veszélybe sodor ennyi embert + állatot...
2011. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!