Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek a kutyáim és...

Mit tehetek a kutyáim és magam érdekében?

Figyelt kérdés

Egy nő úgy sétáltatja a kisbabáját, hogy közben "sípoló hangot ad". Aki hallott már róla, az tudja mire gondolok, de kb.: ez a kis szerkezet olyan frekvenciájú hangot ad ki, amit az ember nem hall, a kutyák fülét pedig annyira sérti, hogy eszük ágában nincs ugatni. A gondom ( többek közt )az, hogy én hallom ezt a sípolást, s mérhetetlen migrént kapok tőle.

Nem arról van szó, hogy ugat a kutya, s nyomja ezt a szart, hanem alapból így érkezik minden kutyás házhoz. Én a negyedik szomszédig hallom ezt a hangot, borzalmas.


Fel vagyok háborodva, hogy kínozza a kutyáimat, magamról nem is beszélve. Sajnos a nő ránézésre sem kooperábilis. Tényleg nem.


2008. márc. 23. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Ismét elment a nő elöttünk, s udvariasan megkértem, hogy ne csinálja, mert pokoli fejfájást okoz ezzel nekem. Volt pofája adni a hülyét, hogy nem ő csinálja, majd arrébb ment a szomszéd elé, s továbbnyomta. Akkor mondtam, hogy ne mondja, hogy nem ő csinálja, akkor abbahagyta, s ment tovább. Mit csináljak? Menjek ki és kiabáljam fel a gyerekét? Normálisan nem ment, érterlmes ötletem pedig nincsen!

Ilyen ember ne lakjon kertesd övezetben! ( Persze ettől nekem nem könnyebb, s baromira fejfájok most :((( )

2008. márc. 23. 13:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de a gyerek sipolgat? Meghozza ilyen frekvencian? Amugy, ne ordisd le, mert akkor te leszel a hibas, es meg ki is talalhatjak, hogy te csinalod a hangot, inkabb addig kerd, hogy hagyja abba amig, meg nem unja, hogy bosszant.
2008. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én azt gondolom ha te hellod akkor egy kisbaba is akinek még elvileg tökéletes a füle. mond meg neki hogy azt olvastad a neten hogy ez nem csak a babák fülét rontja de még az idegekre is kihat és akár idegsérülést is okozhat egy kisbabának. ha azt mondja hogy de hogy most is alszik akkor mond neki hogy ez most roncsolja az agyát , idegeit és majd nem tanul meg beszélni, meg hülye lesz.

lehet nem ártalmas de nem hinném hogy jót tesz neki.

2008. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak adok igazat, a saját gyerekének már csak nem akar ártani.


Amúgy meg ha egyszer nem ért a szép szóból szerintem hiába kérnéd meg többször! Legfeljebb még élvezné, hogy bosszúságot tud okozni másnak.


Mondd neki, hogy ártalmasabb mint a mobiltelefonálás!

Meg hogy rákot okoz a gyerekének vele.


Sok sikert!

2008. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!