Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy csajnak milyen madárpókot...

Egy csajnak milyen madárpókot vegyek?

Figyelt kérdés
nekem vannak itthon pókjaim van pár ötletem is, de hátra megleptek vmi okosággal :) (olyan válaszra nem vok kiváncsi hogy csjnak ne vegyél pókot) :D
2011. nov. 25. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Chromatopelma cyaneopubescens vagy Avicularia versicolor ha meg nagyon sok pénzed van akkor Poecilotheria metallica. Ezek mind nagyon szép csilli villi pókok, a csajodnak biztos tetszeni fog.
2011. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Megkérdezhetem miért akarsz egy lánynak pókot venni? Szereti a pókokat? :)) Csakmert pont most olvastam itt egy kérdést, amiben a csaj ki van borulva, hogy a pasijának pókjai vannak, de nem meri megmondani neki.

Egyébként nő vagyok, nem igazán értek a pókohoz, de az első válaszoló által ajánlott pókok közül mindhárom nagyon szép.

Azért én is ajánlanék párat:

Grammostola rosea, Hapolopelma lividium, és Psalmopoeus irminia - ha kemény csaj :D .

2011. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nah köszönöm szépen a válaszokat én is gondolkodtam ezekben a fajokban...:) Őő igen azért mer az első pókomat látta amikor még nagyon kicsin kaptam és milyen szépen vedlett növekedett stb és valahogy ez Őt is megfogta :) és célozgatott h Ő is elfogadna egyet mer szülei is belemennének, hát ha egyszer itt lesz a karácsony akkor mér ne?!:)
2011. nov. 25. 17:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Jaj, de aranyos vagy! :D Biztos örülni fog akkor neki! És elárulod hogy eddig melyik a befutó?
2011. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Na, vitatkoznék is mindjárt néhány előző hozzászólóval.

Poecilotheria metallicát semmiképp! Valóban nagyon szép, viszont nem kezdőknek való! Roppant gyors, roppant agresszív faj.

Haplopelma lividum - Tényleg nagyon szép, de egyrészt "harapós g*ci", másrészt tárnázó faj, szóval édesritkán látni, mindig a föld alatt csücsül, szintén nem kezdőknek való faj.


P. irminia már egy fokkal jobb szerintem (bár velük elfogult vagyok :)), de nem kezdőknek ajánlott faj az sem.


Avicularia fajok jöhetnek, nagyon szépek tudnak lenni, valóban csilli-villi pókok.

Grammostola fajok szintén, ezek ugye más megjelenésűek, mint az avik.

És az örök klasszikusok, a Brchypelmák. Én azt mondanám, hogy közülük válogass, így se lehet könnyű dönteni...


Minden jót!

2011. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Platypus ***** válasza:
A Brachypelma smithi szerintem elég látványos, és könnyen kezelhető faj.
2011. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

17:26 Ezekkel mind tisztában vagyok énis :) Köszi :)

Amúgy eldőlt már hogy mi lesz az Övé :P

2011. nov. 27. 17:16
 8/16 anonim ***** válasza:
És mit kap?
2011. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
pm..
2011. nov. 29. 14:04
 10/16 A kérdező kommentje:
Megvettem neki! Egy AVICULARIA VERSICOLOR-T kap :)
2011. dec. 23. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!