Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pillangó mint háziállat?

Pillangó mint háziállat?

Figyelt kérdés
hallott már valaki ilyenről? nekem a kedvenc állataim, és elviselnék egyet a szobámban:) (élve)
2008. márc. 24. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Én is szeretném, ha pillangókkal lenne tele a szobám, de szerintem nem lehetséges. Nem a megszokott élőhelyük, kell nekik egy csomó elő virág. Meg amúgy is max 1-2 hétig élnek.
2008. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen, pl. a Bárányok hallgatnak c. filmben is lehet látni, hogy tarthatóak otthon. De ahhoz egy elég nagy szoba kell, illetve a nagy szobában egy elkülönített, lezárt terület, amit párásítani kell megfelelően, meg ilyesmi. Drága mulatság nagyon, az egyszerűbb fajták nem is élnek sokáig. Lehet beszerezni afrikai példányokat, ezek nagyok és sokáig élnek. De a bábot lehet megrendelni, vagy nem is tudom, talán a hernyót.
2008. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nézd meg a pillangó című filmet, tetszene!!! :)
2008. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én külföldön már két állatkertben is láttam pillango házat nagyon érdekse ott kellnek ki ilyen nagy bábok vannak az ágakon és oda szállnak rád meg a gyümikre. és nagyon párás levegö volt, de voltak hatalmasok is. és maga ház tiszta üveg volt nagyon nagy sok sok növénnyel.
2008. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,bár ahogy írták a trópusi fajok elég költségesek és macerásak.Bár lenyűgőzen szépek is.Én azt tanácsolnám neked,hogy vedd meg vagy kölcsönözd ki könyvtárból Gerald Durrel:Amatőr természetbúvár című könyvét,abban olvashatsz a lepke nevelésről,s ezáltal a hazai fajokkal próbálkozhatsz is,bár azt vedd figyelembe hogy az eredeti tápnövény is lényeges és nem élnek sokáig.Nem olyan nehéz,de azért egy kis gyakorlat kell hozzá és a bábok ugyanolyan kényesek,mint a kifejlett állatok vagy a hernyók.Sok sikert és szerencsét!
2008. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!