Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet Újpesten vagy a...

Hol lehet Újpesten vagy a környékén napos egeret kapni?

Figyelt kérdés
Tenyésztésére nincs lehetőségem, de szükségem lenne heti három napos egérre. A környéken sehol sem kaptam, pedig a sünjeimnek heti egyszer nem ártana adni.
2011. dec. 3. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szegény egér :(((
2011. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lesz baja a süninek ha csirkenyakat kap.. hol próbálkoztál eddig? a környékünkön 2 kisállatkereskedés van amiről tudok az egyik a piactérnél a kisutcában a másik előtte, az árpád út után aradi utca folytatása, de ott szerintem nincsen. amugy árpád hídnál van egy hely ahol lehet venni mi mindig ott veszünk, de pontosan nem tudom hol van, én még nem voltam ott csak az tesóim.
2011. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam a csirkenyakat, de egyik sem eszi meg, pedig szépen össze is daráltam ahogy kell, van benne máj is, de akkor sem. Az egeret megették.

Légyszi tudakold meg nekem,hogy az Árpád hídnál hol van az az állatos, ahol van egér! Simán el tudok oda is menni érte, útba esik hazafelé. Újpesten a piac mellett a trópusi bolt volt, de megszűnt.

2011. dec. 9. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A Westend ugyan nem Újpest, de elég közel van, ott például lehetett kapni az előző kereskedésben, és ahogy elnéztem a mostanit, ezt is érdemes megpróbálni.
2011. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!