Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Már ki vagyok tőle!

Mi lehet ez? Már ki vagyok tőle!

Figyelt kérdés

3 hónapja vettük a házunkat, eddig nem is volt gond, de pár napja motoszkálást hallottam a padlásról meg rohangálást oda-vissza apró pici lábaktól. Párom fel ment vörös szőröket látott és hosszú vékony ürüléket, abban szőrcsomókat. Másnapra a fogó fogott egy egeret még hallattam is hogy rácsapódott, meg nyöszörgött, de utána valami olyat is hallottam mint mikor két macska összeverekszik... Mikor a párom felment az egér fogóhoz, az egér ketté volt rágva, a fej része sehol nem volt... Azóta is mocorgást hallok fent és olyan egér cincogás félét de lehet csak azért hiszem azt mert azt a hangot ismerem. A nyestnek vagy menyétnek is ilyen a hangja?? Vagy most akkor ez mi? Félek is mert nem tudom mi ez és hogy majd egyszer bejön a lakásba, van egy 17 hónapos kislányom nem szeretném hogy megtámadja vagy bármi legyen vele! ( nem arra gondolok hogy megeszi a lányom csak megharapja vagy ilyesmi )

Segítsetek! Mi ez? Mi tehetek ellene ami hatásos??


2011. dec. 15. 12:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
Dettó ugyanez a problémám nekem is. Gipszkartonos a mennyezet, este hallom ahogy kapar a padláson meg futkározik. Olyankor felállok az ágyra, elkezdem kicsit ütögetni a mennyezetet, de mit sem ér, 2 percre rá már ugyanúgy folytatja. Amíg voltak macskáim, addig nem volt se nyest, se egér a padláson.
2011. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 wartburg353s ***** válasza:
Nekünk vannak macskáink, de a "lény" azért beköltözött. Kipróbáltuk a rádiót, csapdát, hajat, végül a férjem nem túl humánus és nagyon drasztikus megoldása használt. Bedobott egy füstölő kénszalagot a födém két réteg deszkája közé, ahol az állat randalírozni szokott. Ettől vagy megmérgeződött, vagy ha nappal nem volt ott, csak este tért vissza, érezte még a szagot, és inkább elköltözött. én az utóbbira tippelek, mert csak hallottuk volna a futkosását, ha megérzi a kénszagot és próbál kimenekülni, meg hát ha elpusztult volna, már bűzlene rendesen a mennyezet. nekem nem tetszett ez a megoldás, de már 2 hónapja alig aludtunk.
2012. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!