Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen fűtést vegyek madárpóknak?

Milyen fűtést vegyek madárpóknak?

Figyelt kérdés
már mint olyan kellene nekem ami szétnyomja maga körül a meleget mer 2 pók közé akarom tenni, mer ugye a 2 pók külön terráriumba van...ha tudtok küldjetek nekem linket hogy honnan tudnák rendelni, előre is köszi a válaszotokat!!!:)
2011. dec. 15. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Központi vegyes tüzelésűt.
2011. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyád hozzá jár?
2011. dec. 15. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lámpával oldd meg, én így csinálom 8 éve, és semmi gond nincs.
2011. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is igy oldom meg, de szeretnék minnél többet és jobbat megadni nekik mer így nem érem el azt a hőmérsékletet ami ideális lenne számukra.
2011. dec. 17. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 60W-os égőt használok, megadja azt a hőmérsékletet ami kell a póknak, Kb 25-28, legalább is az enyémnek annyi kell. (lasiodora parahybana)
2011. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy ne talajfűtéssel próbálkozz. Sokan használják, de nem jó szerintem, mert teljességgel ellenkezik a természetessel.

Ha egy madárpóknak melege van, ösztönösen lejjebb megy, ás a föld alá. Ha onnan jön a meleg, csak még lejjebb ás, sajnos nem jön rá, hogy fölfelé kéne, és megfől szegény.

Szóval, szerintem mindenképp az égős megoldást válaszd.

2011. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy exoterra-s égőt és nagyon bevállik csak oda kell figyelni mer nagyon hirtelen meleget tud csinálni szal messze kell rakni mer el is olvadhat a műanyag doboz széle!
2011. dec. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!