Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne?

Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Na, szóval arra gondoltam mivel itt a karácsony ezért segítenék a menhelyeken lévő állatokon (kutyák, esetleg macskák). A lényeg az lenne, hogy szeretnék vinni a közelemben lévő menhelynek kutyakaját, tisztítószereket, gumikesztyűt, tisztítóeszközöket. Tudom, nem csak karácsonykor kell ilyet csinálni, csak tudjátok, most lenne rá idő meg pénz. Olyan jó érzés lenne segíteni nekik.:’)Jó ötlet lenne?


További kérdések: Inkább száraz vagy puha kutyakaját vegyek?

Milyen fajtát, ami nem olyan drága, de mégis jó?

Mit vihetnék még a menhelyre, amire nagyon szükségük lenne?


Köszönöm a normális válaszokat!


2011. dec. 21. 19:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és az lemaradt, hogy a menhelyen kb. 120-130 kutya van, vagyis a honlapon így olvastam.:)
2011. dec. 21. 19:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet,és örülni is fognak neki..

Nem muszáj drága márkás tápokat venni.Inkább vegyél nagyobb kiszerelésben száraz tápokat,almokat,és egyéb kelléket.

Mi évente egyszer elmegyünk a tescoba,és veszünk vagy 10 zacskó nagy száraztápot (a 20kilósból),veszünk macskatápokat,pár pokrócot,pár kutya játékot( bár játékokat ingyen tudunk szerezni) és előzetes megbeszélés után a hentestől megvesszük a csontokat,maradványokat amik már emberi fogyasztásra nem alkalmas de állateledelnek elsőosztályú.. Nagyon hálásak,és örülünk hogy amíg megtehetjük tudunk segíteni..

2011. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen márka az a táp?:) Köszönöm amúgy a választ, én is így gondoltam volna valahogy.
2011. dec. 21. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi Dog Chow tápot veszünk,mert ebből lehet kapni kölyök kutyáknak,és felnőtt kutyáknak is.Különböző ízben van,és elfogadható az ára is..De tévedtem,nem 20 kilósak csak 15 kilósak..Természetesen ha van valami akciós amikor éppen vásárolunk akkor abból is veszünk függetlenül a márkától..Macskatápot is vegyesen veszünk.Éppen azt ami akciós..
2011. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép dolog lenne tőled, a menhelyek pedig hálásan fogadnak minden kis segítséget.

Mindenképpen száraz tápot vegyél. A Dog Chow elég jó minőségű, biztos örülnének neki, ha megengedheted magadnak. A tisztítószer meg ilyesmi is jó ötlet.


Boldog karácsonyt!

2011. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ötlet!

Az lenne a legjobb, ha megkérdeznéd a menhelyet, hogy mir van szükségük. Mert az itteni állatmenhelyen például annyi a kutyatáp, hogy egyáltalán nincs szükségük ilyen jellegű adományra, viszont más biztosan jól jönne nekik. (Persze lehet, hogy annak a menhelynek épp arra lesz szüksége)

szóval szerintem kérdezd meg őket!

Minden jót!

2011. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Köszi, jó ötlet, hogy felhívjam őket, hogy mire lenne nagyon szükség. Boldog karácsonyt nektek is!
2011. dec. 22. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a mi menhelyünkre hoznál, kellékeknek, alomnak, tisztítóeszközöknek, -szereknek jobban örülnénk, mint a tápnak. (Esetleg a konzerves verzió jó ötlet, kiskutyáknak, beteg kutyáknak-macskáknak szoktuk adni). De jó ötlet, ha esetleg lomtalanítotok, a használt ruhákat, plédeket, akár egy fotel részeit pl elvinni, az állatoknak fekvőhelynek nagyon jó. Majd még írok, ha eszembe jut valami...
2011. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!