Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Zebra csiga, tényleg csak...

Zebra csiga, tényleg csak mogyoró nagyságú marad?

Figyelt kérdés

A kereskedésbe mondta az ürge, h nem nagyon nő nagyobbra mint egy mogyoró, diszhalinfon meg azt írja 4-5 cm-sre megnő, most ami van 2 darab szerintem másfél 2 centisek..


Most mi az igazság?


2011. dec. 23. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A diszhalinfo, 4-5 centisek lesznek.
2011. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
A mogyoró mérete elég relatív :D A szimpla vad mogyorófajták termése csak 1-2 centis, a termesztett változatoké simán eléri az 5 centit, szóval akár igaza is lehet a boltosnak. Ez a csiga elég lassan nő, évekbe telik, mire eléri az 5 centit. Mivel a faj nem olyan régen jelent meg a kereskedelemben, még nem sokan találkoztak a maximális méretével.
2011. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, igazából ez nem teljesen zebra, csak hasonló... több minta van benne, meg kicsit másképp, a zebra elfogyott, de ugyan úgy alga evő, ugyan akkorára nő.. valami hybrid sztem.. nem jut eszembe a neve..:D


Murr, küldtem levelet, majd légyszi válaszolj, köszi! :D

2011. dec. 23. 14:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig szeretik a vizet? egyik kicsit kijön a vízből félig kint van a teste, félig bent..
2011. dec. 23. 14:58
 5/6 Janezs ***** válasza:

nem tigris csigára gondolsz?? az hasonlít nagyon a zebrához.


[link]

2011. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
dede ilyesmi, mind1 2 van belőle, veszek 3-4 zebrát még..
2011. dec. 24. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!