Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csinált valaha olyat az...

Csinált valaha olyat az állatkád, ami annyira aranyos volt, hogy majdnem sírtál a meghatódottságtól?

Figyelt kérdés

Tegnap este lefekvés előtt boldog karácsonyt kívántam a cicámnak. Ő már aludt a kanapén,leültem mellé és megsimogattam a buksiját. Erre felébredt,a mancsát a kezemre tette a buksiját meg az ölembe. Ez nekem úgy jött le hogy ő így kíván nekem boldog karácsonyt. Olyan aranyos volt,hogy még a könnyem is kicsordult.

Boldog karácsonyt nektek és kedvenceiteknek.


2011. dec. 25. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem is tegnap volt, hogy a tengerimalacomat kivettem, az ölembe tettem, elfeküdt és a fejét a kezemre tette és elaludt.


Liza (kutyánk) nyáron, amikor érik az alma feldobja magának és elkapja. Xd

2011. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sírni épp nem sírtam, de múlt hétfőn a kutya ébresztett fel minket, amikor kigyulladt a konyha. Ha magunktól ébredünk fel, mikor az emeleten az ajtókon átszivárog a füst, már nem lenne se konyha, de ház. Így viszonylag olcsón megúsztuk.
2011. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az igen!Akkor nagyon hálás lehetsz a kutyusnak.


Nekem az előző cicám volt olyan, hogy ha látta hogy bánatos vagyok, akkor mindig bujt hozzám, és érdeklődve nézett rám hogy nyugodtan mondjam el mi a baj, öntsem ki neki a szívem.

Ez mindig olyan jól esett.

Karácsonykor pedig mindig volt neki is valami a fa alatt.Amikor oda adtam neki, kibontotta megnézegette mi az majd az ölembe ugrott és megnyalta az arcomat. :)

Isten nyugosztalja szegénykémet.


A mostani cicám az okosságával tud meghatni.

Felnőtt kóborként került hozzám.De annak ellenére hogy nem pici korától neveltem és tanítottam, nagyon okos.

Tudja hogy a szobába nem mehet be, ezért ha hívjuk sem jön be.Multkor a fiam szerette volna hogy a Momo nézze vele a Tom és Jerryt hiába könyörögtünk neki akkor sem tette be a lábát a szobába.

Ölbe csak és kizárólag akkor ugrik, ha engedélyt kap rá, és bár finoman próbál barátkozni, de tudja hogy a párom nincs annyira oda érte, és nem szereti ha dörgölőzik ezért hozzá nem bújik.

Nyugodtan kint hagyhatunk az asztalon húst vagy bármilyen ételt, ahoz nem nyúl hozzá.


Már a párom is kezdi megszeretni.Pedig ő utálja a macskákat mert buta állatnak tartja őket.

De a Momot a barátainak is dicséri hogy milyen okos cica.

2011. dec. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én cicám nagyon bújós, és dörgölőzéssel fejezi ki a szeretetét. De olyat is szokott csinálni, hogy ha az ölemben van, akkor a mancsát a tenyerembe teszi, és dagasztó-karmoló mozdulatokat végez. *.* Hát irtó édes.

Előző macskám nekem is nagyon okos volt. A szúnyoghálón ki be járkált, simán kinyitotta, belülről is. Ha éhes volt, kerek perec "kinyávogta", odaállt elém, merően a szembe nézett, és hangosan nyávogott. Ráadásul a kinézete is fenséges volt, gyönyörű macska volt. Önálló és okos.

A kutyám meg.. hát na ő egy külön történet. :D 5 hónapos, és nevelés alatt áll. És olyan aranyos, mikor látja, ogy csúnyán néz rám, és nyüsszög, hisztizik, hogy márpedig ő akkoris harapdálni akarja a kezemet, de nem teszi, mert rászólok. És olyan cuki, ahogyan duzzog, de nem csinálja meg, mert tudja, hogy pofont is kaphat érte, nem csak hangos lecseszést.

Imádom az állatkáimat, a legjobb, mikor a cicám odajön, és purrog nekem *.* :33

2011. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden reggel, ha sokáig alszom szünetekben vagy hétvégén, a kutyusom bejön, mikor félálomban vagyok, feláll az ágy szélére, néz, és csak akkor fekszik le az ágy mellé, ha ránéztem, és tudja, hogy fenn vagyok:)

Egyik este gondolom kihallotta, hogy valami nem oké, és bejött, mikor sírtam, ugyan ezt eljátszotta, mint a reggeleken. Sose szokott ilyet, de a 40 kilójával felugrott az ágyra és hozzám bújt. Imádom ezt a kutyát:)

2012. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!