Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sera, talajporszívó hogyan...

Sera, talajporszívó hogyan müködik?

Figyelt kérdés
azt hittem h ráteszem a szűrő levegőt nyomó részére és akk elkezdi mulmot aljéról gyűjteni fel szivacsba, de nem csinál semmit, mit csináljak?
2011. dec. 26. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:

nem jó..:D rátettem oda ahol levegőt szívja a szürő és nyomja vízbe, a porszívót oda csatlakoztattam.. mikor felér levegőt sem nyom, nem szív...


volt egy kis motors légpumpa, arra tettem végét... annyira gyenge a szívó hatása... kb. alig jön fel valami... gondolom kell erősebb légpumpa motor..

2011. dec. 26. 19:18
 2/5 A kérdező kommentje:
valami olcsó légpumpát tudtok mondani? mert amire most csatlkoztattam az nagyon gyenge.. valami olyat amivel sokkal nagyobb szívóhatás.. sera porszívóról van szó.. ami csak mulmot szívja fel egy kis szivacsba..
2011. dec. 26. 19:20
 3/5 Platypus ***** válasza:
Ez egy sokkal egyszerűbb szerkezet, mint aminek te gondolod. Az egyik végét belógatod az akváriumba, a másikat lelógatod, hogy az akvárium alá érjen. Odaraksz egy vödröt, és megszívod az alsó felét. Ha a víz egyszer elindult, akkor magától megy tovább, a gravitáció hajtja a közlekedőedények elvén.
2011. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem arról beszéltem...:D


van egy porszívóm amit vettem... ami a vizet nem szűri...


azt meg légpumpára kell tenni..

2011. dec. 27. 18:25
 5/5 A kérdező kommentje:

csak a mulmot, fent van egy kis szivacs oda megy fel szar, vizet vissza tolja csak üledék ,szar marad benne, kicsi , akár hova hozzá lehet férni, nagyon hasznos..


van külön talajporszívóm egy nagy gumi cső végén 5 centi széles még nagyobb műanyag cső, azzal talajposzívózás nem volt annyira hatékony, mert gyorsan megtelt a 10 literes vödör, ezért külön van porszívó is, így nagyon fasza... 5 perc alatt kész porszívózás akár hova beérek vele, és nem kell kiszedni a vasfát, meg mangrovét se a porszívózás erejéig..

2011. dec. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!