Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná magyarázni ezt?

Valaki meg tudná magyarázni ezt?

Figyelt kérdés
Mai nap láttam egy megosztó portálon valami puruty vagy min... nemtudom már hogy egy kis kölyök kutyát lelocsoltak benzinnel és felgyujtották... és mindenzt végig is videózták... valaki árulja már el nekem mit élveznek ebbe az emberek?????? hogy lehet valaki ennyire kegyetlen? 19 éves fiu vagyok és még énis rendesen sirva fakadtam a videó végére... hogy lehetnek ilyenek az emberek? Tényleg érdekelne már ez...
2011. dec. 28. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen sajnos.. :/
2011. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát de ez felháborító! Tudom már a kutyussal nincsmit tenni de a videót illene LETÖRÖLNI még a föld felszinéröl is.. És még az oldal ahol láttam humorosan megjegyezték hogy ¨megnézték hogy ég a kutya,, legszivesebben felgyujtanám őket is...
2011. dec. 28. 01:31
 3/8 anonim válasza:
Ez állatkínzás, amiért börtönbüntetés jár!
2011. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gyöngy9400 ***** válasza:
A baj csak az, hogy még senki nem kapott állatkínzásért letöltendő börtönt. Hiába a törvény, megússzák egy kis ejnye - bejnyével, esetleg némi pénzbüntetéssel. Én szívem szerint ilyen esetekben a szemet - szemért elvet alkalmaznám.... Szóval végig nézném, hogy égnek a videó feltöltői.
2011. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen énis azt tenném... De hogy lehet ilyen a világ hogy sz@rnak rá az ilyenekre? Ezt nem értem..
2011. dec. 29. 02:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha érdekel benneteket a videó ... adok linket .. megtaláltam..
2011. dec. 30. 22:40
 7/8 Gyöngy9400 ***** válasza:
Én inkább nem szeretném látni.... talán valami állatvédőknek kéne inkább elküldeni a linket... végül is ha tenni akar valaki ellene, úgy gondolom a feltöltő IP alapján kideríthető, hogy hol történt az eset.
2011. dec. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van... Legjobb, ha inkább nem nézed meg őket.
2012. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!