Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A menhelyekre milyen tápokat...

A menhelyekre milyen tápokat vihetek adományként?

Figyelt kérdés

"Elvárás", hogy prémium minőségű tápot vigyek? Vagy a legolcsóbbat is vihetem?

A Noé Állatotthonba vinném. A honlapjukon az van, hogy száraztápot minden mennyiségben lehet vinni. De a minőségről nem írnak...


Illetve szerintetek rongálódott zacskójú tápot elfogadnak? (az Alpha-vet áruházba tudok venni olcsón olyan tápot, aminek a zacskóján pl leszakadt a fül, vagy az oldalon van 1 kis lyuk, meg van ragasztva, stb)


2011. dec. 28. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, bármilyet vihetsz, a lényeg, hogy legyen mit enniük az állatoknak, nem hiszem, hogy olyan válogatósak lennének, hogy csak a legdrágább ételt eszik meg.
2011. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, azoknak állatoknak a legócskább táp is az életet jelenti. Az meg szerinted kit érdekel, hogy szakadt a zsák füle? Az éhes kutyikat biztos, hogy nem :)
2011. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én nem adnék a kutyámnak olyan nagyon olcsó tápot, ezért kérdeztem. Nincs pofám olyat vinni. Szóval vagy viszek olcsóbból többet, vagy kicsit drágábból kevesebbet...
2011. dec. 28. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a mennyiség a főbb szempont, messze vagyunk még attól, hogy a minőséget tudják nézni a hazai állatmenhelyeken... nagyon nincs pénzük. Így természetesen mindennek örülnek. Inkább több olcsóbbat vigyél, szerintem. És nagyon rendes Tőled, hogy gondolsz a menhelyi kutyákra!!! Nagy-nagy piros pont!!! :)
2011. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még csak elméleti szinten, mert nem tudom még, hogy hogyan fogom elcipelni a több 10 kilós tápot...

Lehet, hogy inkább a helyi menhelyre viszem.

2011. dec. 29. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a helyi menhelyen még jobban örülnek neki, mert minél ismertebb egy menhely, annál több adományt kap.
2011. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha felkeresed a Noésokat e-mailen lehet el tudnak menni a tápért ha valamelyik önkéntesnek arra fele van dolga. Ezt velük kell megbeszélni szerintem simán beugranak egyszer hozzád amikor neked is jó. Igaz azért ehhez legalább 10kg tápot kéne adni, de talán többet is. Keresd fel őket e-mailen!

Nem kell a legócskább de prémium tápot sem venned. Van köztes megoldás abból válasz. Nagyon hálásak lesznek a segítségednek és tényleg nagyon megköszönik.

2012. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!