Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy élnek...

Mennyi az esélye hogy élnek még mamutok?

Figyelt kérdés
Ahogy elnéztem az elterjedési területüket,ott Szibéria északi részein vannak hatalmas területek,ahol semmi állandó település nincsen,de szerintem még ember se nagyon jár arrafelé,elképzelhető hogy az ilyen területeken fennmaradtak kisebb populációk? Vagy mi a helyzet a moával? Új-Zéland Déli-szigetén éltek,a sziget terülte nagyobb mint Magyarország,ennek ellenére alig egy millióan lakják,a sziget belseje érintetlen természet.Mennyi esélye van hogy még élnek példányok ezekből a fajokból?

2011. dec. 29. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem élnek, a műhold észre vett volna párat. Nem igaz, hogyha lennének, nem tudnák megtalálni őket
2011. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Valaki túl sok Syberia-t játszott
2011. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem igen,mások szerint vagy igen vagy nem,tehát 75%!!!
2011. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy ekkora állat csak vándorolna táplálékért még akkor is ha b.uzi nagy hely van ahol nem él ember.
2011. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
92%
azért egy mamut nem olyan kicsi dolog amit nem vennénk észre... meg ha élnének már rég újra elterjedtek volna. egyébként nagyon komoly tudományos eszmecsere folyik itt... szerintem igen pffff :)
2011. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
pont annyi az esélye, mint amennyi esély van rá, hogy a Jégkorszakban a motkány nem fog küzdeni azzal a makkal :D
2011. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Atyaég... Tényleg eleredt a tudomány:)

Ha az elefántokat ismerjük, a mamutok pedig náluk nagyobbak, akkor mégis hol bujkálnának? Egy elefánt vagy bölénycsorda hány ezer kilométert vándorol az élelemért? Hol van akkora lakatlan, termő, életképes terület, ahol még nem járt ember? Hidd el, egy Magyarországnyi terület nem sok minden egy többtonnás állatcsorda eltartásához.

A Moákról csak annyit, hogy kb. 150 éve felfedeztük és sikeresen ki is irtottuk. Azóta egy példányt sem találtak.

2011. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt.

De ez érdekelni fog.

[link]

2011. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ghost12 válasza:
Ok ez az hogy a műholdak nem vennék észre egy állatott ezt valaki magyarázza el nekem hogy ezzel mit akar mondani az óceánokon is van sok felfedezetlen szigetek az óceánon, és azok tuttomal nagyobbak mint egy mamut akkor hogy hogy azokat nem veszik észre a műholdak? Aki nem hiszi nézze meg pl:a Pí életétangolul Pi of life.
2013. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!