Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik jobban szeretik az állatokat, mint az embereket?

Figyelt kérdés
Pár fórumon olvastam már ilyet, de már volt "szerencsém" élőben is megtapasztalni egy állatbolond "gondolkozását". Ugye ők azt állítják, hogy az emberek szarok, míg az állatok végtelenül jók. Az állatokat sajnálják, akkor is ha elesnek, az embereket akkor sem, ha meghalnak. Engem ez rendkívül feldühített, hogy hogy lehet valaki ennyire ostoba? Miért gondolják egyáltalán így? Talán mert sokat csalódtak az emberekben, az állatokban viszont nem tudnak, mivel náluk nincs negatív visszaigazolás, fejletlenebb az intelligenciájuk.
2012. jan. 3. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
igen,
2012. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szeretem jobban az állatokat vagy nem is tudom, hogy van ez. Viszont az tény, hogy jobban tisztelem őket, mint az embereket.
2012. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem ez a tragédia a dologban, hanem az, hogy az ilyen emberek képtelenek normális emberi kapcsolatok kialakítására, de nem azért, mert az emberek rosszak, az állatok meg jók, hanem komoly lelki problémáik vannak, amik nagy része a személyiségfejlődésig vezethető vissza. És ahelyett, hogy szakemberhez fordulnának és megoldanák a problémáikat, utálják az embereket, és esélyük sincs boldoggá válni.


Viszont az sem jobb, amit te csinálsz: ki vagy te, hogy ítélkezel mások felett?

2012. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
:)
2012. jan. 3. 15:54
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk inkább úgy, hogy szivesebben segítek egy kóbor kutyának, mint egy részeg hajléktalannak...
2012. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tényleg kicsit elragadtattam magam, ítélkezés szempontjából.
2012. jan. 3. 15:56
 7/22 anonim válasza:
80%

"fejletlenebb az intelligenciájuk."

Igen és talán ennek (is) köszönhető,hogy tiszta lelkűek és nincsenek tele annyi rossz tulajdonsággal mint az emberek java.Kiszámíthatóak nem úgy mint egyesek...

2012. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Mondjuk én nem utálom az embereket ,viszont lenézem őket a lelki sivárságuk miatt.
2012. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel, hogy azért nem csalódok egy állatban, mert nem tudok. A végeredmény a fontos. Ha ezért ostobának tartasz, lelked rajta. Ettől még jól fogok aludni.
2012. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
És én miért utálom a kutyákat? Miért nincs türelmem hozzájuk? Mert lehet ez a probléma forrása.
2012. jan. 3. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!