Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen fajta pók lehet?

Milyen fajta pók lehet?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ma egy igen ritka takarítást ejtettem meg a szobámban és Őt találtam a túlfeszültség védő elosztóm alján, jó sok hálóval egyetemben:

[link]


Tudja valaki milyen fajta lehet? :)


2012. jan. 17. 11:38
 1/5 anonim válasza:
ez egy elég ritka mérgező pók, látom elég sok petét rakott amiből pár már ki is kelt... jól megszívtad
2012. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 most miért f*satod be. ez csak egy hülye kis pók, egyszerűen nyomd agyon, vagy tedd üvegbe és nevelgesd. am nem tudom milyen fajta
2012. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:)

Nem dőltem be első, de legalább megpróbáltad.

Jó sokat kerestem, de ha minden igaz, ez egy steatoda grossa névre hallgató pók, avagy egyszerű házipók. Néha összetévesztik a híres fekete özveggyel, mint sok társát is. Mindig tanul az ember. :P

2012. jan. 17. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Fú hát olyan félelmetes fajta... :D Mi lett végül vele? :)
2012. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 magasember válasza:

Keves kérdező megnyugtatlak ez a dögöd,a főpókok között van keresztespókok rendjébe tartozik, ha nem veszed a kezedbe,és nyomkodod,a potrohát,nem fog mgmarni,ha mégi ehhez támad kedved,és megtenné nem kell félned fájdalmas a marásuk, elrontja a napodat,de nem durvább mint egy darázscsípés

a rend neve tudományos néven araneus ezen belül hogy melyik faj,azt nem tudom így képről mert a határozásához mikroszkóp alatt kéne látnom:) pókkutatással foglalkozom,ha érdekel még valami írhatsz:P további szép napot!

2012. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!