Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyi ideig élt szerete...

Kinek mennyi ideig élt szeretett állata? Mi volt az? És miben pusztult el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sok macskám volt általában eltűnnek! De aki a legtovább volt velem és nagyon szerettem ő elcsavargott és nem jött haza! A másik aki még sokáig volt velem őt elütötték! Ő hiányzik a legjobban és szerintem azért mert láttam az úton mikor jöttem haza és ott volt a nyakörve is de reménykedtem, hogy ne ő legyen! A többit legalább nem láttam ahogy meghalt! Akit először írtam az egy félperzsa kandúr volt valószínűeg valaki befogadta!
2012. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

nekem az aranyhalam kb. 12órát élt azután hogy kihoztuk az állatkereskedésből

én nem tudok másra gondolni, csak arra hogy megfulladt.

2012. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Régi cicánk 14 évet élt, veseelégtelenség végzett vele.

A jelenlegire az egész család úgy vigyáz, mint a szeme fényére, jelenleg 16 és fél éves, és köszöni, jól van :)

2012. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt egy gyönyörű szép németjuhász kan kutyánk. Cézár sajnos diszpláziás lett, és nem gyógyult meg, pedig hónapokig gondoztuk(éppen késő ősz-tél volt).Műtétre nem volt pénzünk.A mai napig élénken él bennem, amikor elbúcsúztam tőle azon a reggelen, és kívántam neki boldog macska kergetést a szivárvány hídon túl.Nagyon sokszor eszembe jut! :((
2012. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első hörim majdnem 3 évet élt. Agydaganata volt.

Ennek a kisfia is majdnem 3 évig élt. Szerintem tüdődaganata volt, vagy elpattant egy ér a torkában valahol.

Mentett hörink két és fél évet, vagy többet élt meg. Öreg volt, és egyik délután elaludt.

Gyerekkoromban kaptam házinyulat, amit később meg akart enni a családom (nem emlékszem szegényre), de egy róka kiszedte az ólból és elvitte.

2012. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó hosszú ideig élt a cicád.Mostaniról ne is beszéljünk:) Remélem még sokáig melletted lehet:) És a németjuhász kutyus hány évet élt?
2012. febr. 1. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Csöpi kutyámat 3 éves korában megmérgezték. 10 nap volt a krízis. Túlélte, de máj- és vesekárosodása lett, a szíve is tönkrement. 6 évesen lett egy csomó a nyakán kullanccsípés után, ami nem múlt el. A csomó szétterjedt a nyakán, a cicijén. A mérgezés után többé nem tüzelt. 9 éves korában váratlanul kiderült, hogy vemhes. Lyukas volt a kerítés, de mi nem tudtuk. Egy halott kiskutyát szült, méhgyulladást kapott, majdnem meghalt. 1 évre rá megint rájöttünk, hogy vemhes, ez is váratlanul ért. (Ma már nem történne meg ez, mert jobban vigyázok a kutyáim szüzességére, mint az életemre:) 2 makkegészséges kutyácskát szült vénségére. Ezután még 4 évig élt, tehát 14 évesen halt meg. Sajnos a csomói teljesen elrákosodtak, fekélyes lett a melle. El kellett altatnom. Ráadásul az a ro..hadt állatorvos légzésbénítót adott be neki altató injekció helyett. Szörnyű módon halt meg.

Az egyik kölyke 9 évesen halt meg, sajnos lépdaganata volt, amiről nem tudtunk és néhány óra alatt elvérzett, amikor kidurrant. Nem értünk be időben az állatkórházba.

Másik kölyke 14 éves, és ma is él.

2012. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jajj szegény kutyus:( Egyébként milyen fajta volt?
2012. febr. 1. 22:30
 9/13 anonim ***** válasza:
A németjuhász kb 8 évig élt :((
2012. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia!


Az általam legjobban szeretett állat eddig az angol cocker spániel kanom volt, Pamacs. 15 évig élt, végelgyengülésben halt meg. Már süket volt, vak volt az utolsó 3-4 évben, nagyon szerettem azt a kutyát.


Kevés macskánk volt. De egy 10 éves burma-házi keverék ezüstszürke kandúrt nagyon szerettünk. A neve Gaszton volt. Ő kullancstól pusztult el.

2012. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!