Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hányingerem van már a divat...

Hányingerem van már a divat állatvédőktől. Nektek nem?

Figyelt kérdés

Írtam is egy blogbejegyzést a témában:

[link]

Elismerem, kissé túloz, de az írásakor nagyon-nagyon ideges voltam. Vagy ez csak engem irritál?


2012. febr. 4. 21:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
de
2012. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
69%
bár jobb mintha ők is állatkínzók lennének. Mindenesetre egy állatkínzót még nagyon elfogok gyepálni mostanában.
2012. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
27%
Nekem már nagyon az van, de még mindig jobb mintha állatkínzók lennének!
2012. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tőled van hányingerem.
2012. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elegem van belőlük.

Állatmenhelyen önkénteskedem. Vannak olyan helyek, ahova a látogatóknak nem szabad bemenni, ki is van írva, mert a beteg kutyák vannak ott (pl bőrbeteg stb.) Erre szándékosan bementek, lefényképezték a kutyákat, hogy: "jajj, de rossz soruk van ott, soványak, ilyen körülmények között tartják őket stb." Hát milyen legyen egy utcáról bejövő kutya?!

De azért is feltették az internetre a képeket, hogy lássák, milyen "szemetek" a menhelyesek, nem adnak enni a kutyáknak, éheztetik őket...

2012. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül.


21:18-as: akkor hajrá, küldjed vasvödörbe, jó sokat! ;D

2012. febr. 4. 21:25
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Vannak ostoba emberek. Róluk írsz, ez nem baj, de az írásod stílusával leereszkedsz közéjük. Az okos gazda nem ugat vissza a kutyának. Nőj fel és kezd előlről a cikket! Higgadtan, tényekkel, frappáns észrevételekkel. Azzal majd talán meggyőzöl, hogy te jobb vagy náluk.
2012. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
21:32 - Van ráció abban, amit írsz, teljesen egyet is értek vele, megfogadom a tanácsod. Most inkább az indulatok vezéreltek, mint az, hogy értelmeset írjak, de hát ez van. :D
2012. febr. 4. 21:39
 9/39 Ajsa ***** válasza:
65%
Mi a francot csináljon azzal a szerencsétlennel? A "lefagyott a firefox" egy nagyon jó poén. Morbid, de ez is egy fajta humor. Nekem tetszik:D Jó persze sajnálom azt a szerencsétlent, de neki nem fáj ha nevetek egy jót. Ha élve találnék rá, hazahoznám, amilyen hülye tudok lenni. Apukám őzikét hozott haza, a kamionok között ugrálva mentette meg. Aztán a menhelytől mentettük meg 4 kutyánkat, az egyik lovunkat a vágótól, és 4 szer voltunk idéglenes örökbefogadók. Mégis amikor a fehér kutyának szemöldököt festettem alkoholos filccel, állatkínzónak tituláltak. Az emberek hülyék ne foglalkozz velük. Én az "erőszakmentes lovaglás" fanatikusoknak szoktam nekimenni. Nem tudják mit jelent a falkaösztön, a ménesösztön, nem tudják miért olyan a kutya amilyen. A lovakat nem értik, nem tudják hogy mennyire veszélyes lehet egy ló. Ne foglalkozz az emberekkel, inkább menj el sétálni a kutyáddal, ha nincs menj a közeli menhelyre és segíts kicsit. Aztán röhögj az ilyen képeken, és tudd hogy ta azokért akikért lehet teszel is. És nam baltával szétvert fejű kiskutyákat posztolsz...:/
2012. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Ajsa: jó, hogy normális emberek is vannak. Egyébként sem értem, miért kell fennakadni egy-egy morbidabb poénon (én azt az elvet vallom, hogy a humornak nem szabad határt szabni), de ez még nem is volt durva. A képet készítő srác nem taposta szét a kiálló gerincet a korcsolyájával. Egyszerűen látott valami érdekeset, és lefotózta. Aztán meg jöttek a habzó szájú debilidióták... Na mindegy, igazad van, nem idegesítem magam rajtuk. :)
2012. febr. 4. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!