Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha kis nyuszimat kiviszem a...

Ha kis nyuszimat kiviszem a hóba, akkor lehet valami baja? Na nem órákról van szó, csak pár percről.

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja, jól megfázik. Szoba, hobbi állatok nem hóba valók.
2012. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha meg van fázva az beleszól abba, hogy milyen lesz a húsa sütve, vagy kisül belőle a sok-sok baci, vagy vírus?
2012. febr. 5. 15:43
 3/11 anonim válasza:

nem hiszem. ha szelíd simán elkapod, márha elfut. reméljük nem :)

és am is sztem bírja hideget, bundája van szal...

2012. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Porhanyósabb lesz a húsa, ha egy kicsit kifagyasztod előtte. :-DDDDDDDDDDDD
2012. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Házi húsnyulat sem érdemes hóba tenni, mert megbetegszik, és ront a hús minőségén. Rosszabb esetben te is megbetegedhetsz tőle.

Szobai nyulakat meg nem érdemes kivinni.

2012. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kis bundás :D Mikor fürdettük olyan kis nyeszlett volt szegény :D Amúgy meg lehet azért se tudna meglógni, mert elsüllyed xD Nyáron szoktuk kinn tartani a kis karámjában :) De lehet veszek majd csirkekerítést, és körbekerítem a kertet vele, aztán hadd mászkáljon, amerre akar :D
2012. febr. 5. 21:55
 7/11 anonim válasza:
Szoba nyuszit nem szabad kivinni, mivel nem alakul ki nála az a vastagabb bunda, mint a kint tartott nyusziknál!Nagyon hideg van!Hallottam már olyat, hogy kivitte valaki, én biztos nem kockáztatnék, meg ne fázzon!
2012. febr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 my2k válasza:
Bagoly vagy réti sas és egyéb ragadozó madár ne legyen a környéken.
2012. febr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Minek akarod kivinni a nyuszidat?Szadista vagy???Miért nem teszed mindjárt szőröstül-bőröstül a fagyóba? I..óta! (di)
2012. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Rövid idő alatt nem fázik meg. A házi nyúlnak is vastagabb a bundája télen.

Az én nyulaim a nap nagy részét kint töltik és semmi bajuk sem volt még, sőt szeretnek a hóban ásni. Csak arra figyelj, hogy ne tudjanak meglógni :)

2012. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!