Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatom legyen?

Milyen háziállatom legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem nagyon tudok majd vele foglalkozni...

Valami olyasmi kis állat kéne, ami nem piszkít össze mindent, nem drága az eltartása és ami nem igényli azt, hogy mindennap simogassuk, vagy ilyesmit. :)


Halra gondoltam...

Vagy hörcsög?

Mit ajánlanátok?


Köszi!

14/L


2012. márc. 3. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
zsiráf vagy kaffer bivaly
2012. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fantasztikus humorérzéked van...
2012. márc. 3. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a hal jó választás! Azt csak etetni kell naponta, tisztítani is csak egy héten egyszer vagy még ritkábban(nem tudom, nincs halam). Rágcsálót semmiképpen mert ők időigényesek, igénylik a törődést. Nekem tengerimalacom volt, mindennap kétszer kellett kitakarítanom.
2012. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Plüss maci.
2012. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:

Tudom hogy nem lányos állat, de körülbelül csak a madárpókok felelnek meg ezeknek az elvárásoknak. A felnőtteket ritkán kell etetni, takarítani szinte egyáltalán nem kell, nem büdösek, alig kerül valamibe a kajájuk, a terráriumuk eleve olcsóbb mint bármi másé, és nem is szabad őket abajgatni, csak nézegetni való állatok.


A kisemlősök mind igénylik a mindennapi foglalkozást. A hüllők általánosságban még maguknak való állatok, de viszonylag sokba kerülnek. A halakat tény, hogy nem kell simogatni, de jóval több alapismeretre van szükséged,egy működőképes akvárium összerakásához. Nézd meg az akvarista.hu-n a webkönyveket, és onnan már lesz fogalmad arról, hogyan is működik az akvarisztika.

2012. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy törpehöri ideális! :)

[link]

2012. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!