Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokat lehet tartani...

Milyen állatokat lehet tartani akváriumban?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kisállatot, de semmiképpen nem halat. Eddig egy törpehörcsögöm volt, de 3 év után sajnos meghalt. Az akvárium méreteit pontosan nem tudom most, de örülnék pár tippnek, hogy milyen állatokat lehet otthon, akváriumba tartani és majd utánanézek melyiknek mekkora mozgásigény kell... Köszi. :)
2012. márc. 5. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából csak rágcsálókat lehet benne tartani. Hörcsögöt, egeret, patkányt, futóegeret, esetleg tengerimalacot, de annak a ketrec a legjobb. Én inkább ketrecpárti vagyok, mert az akvárium nem úgy szellőzik, mint a rácsos ketrec..
2012. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb akváriumban hüllőket is lehet , pl. gekkót.
2012. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
akváriumban csak halat kéne tartani,mert az akvárium tele van vízzel és más állatok nem nagyon élik túl
2012. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akváriumban csak vízi életmódú állat tartható. Pl. Halak, garnélák, egyes teknősfajok, karmosbékák, gőték, stb...


Ha szárazföldi állatot szeretnél benne tartani, akkor terráriumnak kell berendezned az edényt. A kérdésedből kiindulva, kisemlőst akarsz tartani.. Az edény méretétől függően tarthatók: hörcsögök, tengerimalac, stb...

2012. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. márc. 6. 15:20
 6/6 Magor2 válasza:
Pont én is ezt akarom megtudni de szerintem a leopárd gekkót tarthatsz benne.
2023. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!