Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki akinek tényleg van kedve?

Valaki akinek tényleg van kedve?

Figyelt kérdés

önkénteskedni szeretnék Székesfehérvár s közelében, de egyedül nem nagyon tudom rávenni magam,ezért keresek valakit akivel megtudok beszélni egy két napot , vagy ahogy tetszik,és elmenni besegíteni egy menhelyen, vagy akárhol.(sajna ismeretségi körömben nincsenek ilyen jótét lelkek). Elég antiszoc fajta vagyok, de barátnak párját ritkító.

Ha hasonlóak a gondolataid,avagy magányos lélek vagy,a közelben is laksz, és lenne kedved hozzá. ÍRJ!!! :D

19/f



2012. márc. 6. 19:33
 1/4 poet1 ***** válasza:
szia. Azt szeretném megkérdezni,mennyi időd és energiád lenne erre? Ha érdekel,segíthetek
2012. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hétvégén ráérek bármikor, hétköznap suli van meg néha dolgozom, úgy hogy azt nem tudom pontosan megmondani.neked?
2012. márc. 6. 20:13
 3/4 poet1 ***** válasza:
ez olyan önkéntes munka,amit ha az ember ügyes,igazából bárhol tud csinálni. Én egy olyan karitatív szolgálat vezetője vagyok,aki beteg gyereknek gyűjt adományt,amiből pénzt csinálunk a gyógyulásához. Módszerünk pofonegyszerű,mégis 4 éves fennállásunk óta több mint 3 tonna gyűlt össze. Ebben az évben valósul meg országos programunk,amihez jól jönnének a segítőkész emberek. Ha érdekel, adj email címet és részleteket is írok!
2012. márc. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdeklődhetnék én is az utóbbi hozzászoló által vezetett karitatív szolgálat iránt? :)
2012. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!