Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye erről?...

Kinek mi a véleménye erről? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy hete, hogy vettünk 10 db választási malacot és mostanra már a 6-dik döglött meg!!1 db másnapra, 2db csütörtök éjszaka, 1 db pénteken mire hazajöttem már döglött volt, 1 szombat dél körül, 1db meg most!Pénteken kint volt a doki azt mondta kolli baktérium és, hogy mi okoztuk avval, hogy malac tápot adtunk neki.De mindig is így volt mióta disznót tartunk és eddig semmi probléma nem volt!Szívem szerint felhívnám akitől vettük, ő még csak az elsőről tud azt mondta nagyon sajnálja. Én nem hiszek benne, hogy mi lennénk a hibásak!
2012. márc. 7. 08:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és fel se lett boncolva a kismalacok, csak úgy alkotott véleményt a doki.
2012. márc. 7. 08:20
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem hiszel a dokinak miért nem kértél boncolást?

(Az ecoli hasmenést okoz és tényleg hamar elpusztítja őket)

2012. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondtuk neki,de nem csinálta meg! Meg már nem ment a hasuk!Még élt,most hogy ki hoztam az olból, csak már a többi bántotta a farkát rágták hogy magatehetetlenül feküdt!
2012. márc. 7. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
én 1 hétig tiszta árpadarát adok választás után a malacoknak,utána fokozatosan keverem hozzá a malactápot,így elkerulhetok az ilyen esetek.
2012. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!