Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mitől esett le az aranyhörcsög...

Mitől esett le az aranyhörcsögöm egyik füle?

Figyelt kérdés

Mire hazaértem az iskolából nem volt meg az egyik füle.

Többször is gondoltam rá hogy egyszer csak ez történik majd, mivel teljesen száraz volt neki. Mintha már elhalt volna. A másik füle is olyan, mint egy száraz falevél csak fekete. Mi történhetett? A másik is leesik neki? Visszanőhet neki?


2012. márc. 8. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly gondok lehetnek nálad állattartás terén, mert egy állatnak nem esik csak úgy le a füle. Valószínűleg egy teljesen elhanyagolt, régóta fennálló bőrbetegség az ok. Azt meg, hogy visszanő-e, remélem, nem kérdezted komolyan... neked visszanő a füled, ha levágják?
2012. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs a tartásával. Kevesebb mint egy hónapja kaptam az állatkereskedésből és már akkor is ilyen nagyon száraz volt a füle (nem tudom hogy az normális e). Pucolva van rendesen, enni rendszeresen kap. Minden nap kiengedem játszom vele. Nekem nyugodt a lelkiismeretem, nem érezem magam hibásnak, én gondozom rendesen és nagyon szeretem. Most is rajt van a vállamon és játszik a kapucnimmal.
2012. márc. 8. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz, hogy mi lehet a baja, nehogy az legyen hogy haza mész és döglött lesz
2012. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS!!!!!!
2012. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Visszanőhet neki?"

Na menj a pi-csába...

2012. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!