Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 30 éves vagyok és rettegek a...

30 éves vagyok és rettegek a kutyáktól! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

városból vidékre költözünk, szinte csak kertes házak vannak, persze kutyákkal. Kicsi korom óta rettegek a palotapincsitől kezdve a boxerig az összestől. A család nem emlékszik rá, hogy okom lenne rá.

Általában az állatoktól is félek, pl egértől, hörcsögtől nagyon, a macskákat nem kedvelem, a denevérnek már a hangjától is parázok.

Két kicsi gyerekem van, őket meg szeretném barátkoztatni az állatokkal, meg a kertes házba kutyát is szeretnének.

Mit tehetek?


Köszi!


2012. márc. 12. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok, én azóta rettegek tőlük, amióta egyszer megtámadott egy az utcán, már vagy három éve... Szóval nem vagy egyedül.

Egyben azonban biztos vagyok: a saját kutyátoktól nem fog félni! Ha kicsiként kerül oda, akkor ő még egy játékos kisgyerek, és te neveled fel, szóval nyugi, ez nem lesz gond. :)

Hogy a többi, környékbeli kutyától is félsz, az sajnos majd csak úgy fog megoldódni, hogy meg fogod ismerni őket, ők is téged. De ez idő.

Ha van kóbor kutya is, mint nálunk, az viszont rossz. :(

2012. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nem fogSZ félni
2012. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keress szakembert, aki tud segíteni neked.

Addig kutyát ne hozz a házadba. Rajtad múlik, hogy túl tudsz-e rajta jutni.

Nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=Ix9g6mmPImo

2012. márc. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Töltsd le ezt a torrentet és nézd meg:

magnet:?xt=urn:btih:78b99e92814cb0f42fe8290e4eae2762d07c549c&dn=Dog.Whisperer.S08E06.Hounded.by.Fear.PDTV.XviD-CRiMSON.avi&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80

Ebben részben is van egy fickó, aki fél a kutyáktól. Nézd meg ő hogyan tette túl magát rajta.

2012. márc. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként a Dog Whisperer S08E06-ot keresd a neten, ha így nem tudod letölteni.
2012. márc. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állatterápia menj el egy menhelyre vagy valahova ahol sok kutya van kérj meg egy gondozót hogy hozza oda neked a legszelídebb kutyust ha megvan óvatosan menj oda hozzá szagoltasd meg vele a kezedet hagyd hogy nyaldossa utána óvatosan próbáld meg megsimogatni a fejét lassan aztán szépen fokozatosan hagyd hogy oda menjen hozzád remélem segítettem
2013. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!