Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb állat lakásba?

Figyelt kérdés
lehetőleg olyat szeretnék amit lehet simogatni, szóval nem madár :D
2012. márc. 14. 15:34
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Nekem tengerimalacom van ami nagyon aranyos és lehet simogatni :D, de egy kutya vagy macska is aranyos állat.
2012. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
sztem a macska a megfelelő a számodra !!! vagy estleg kisebfajtakutya !!!
2012. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A tengerimalac tényleg jó választás, de sok törődést és odafigyelést igényel. Érzékeny állat, mindenféle szempontból. (Nem megfelelő kaja, magány, stb.)
2012. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és a macskán meg a kutyán kívül? mert kb délután 2 óráig nincs itthon senki és a kutyák nem nagyon bírják egyedül....
2012. márc. 14. 15:46
 5/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy törpenyuszi :)
2012. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
és az nem büdös? :$
2012. márc. 14. 15:49
 7/25 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező de ez butaság. :) Sok ember tartja lakásban a kutyáját, mit gondolsz bébiszittert fogad mellé amíg dolgozik vagy tanul? A kutyának semmi baja egyedül ha nevelve és foglalkoztatva van. Nem eltúlozni.

Amúgy pl. macska, nyúl, görény, tengerimalac

2012. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
a macska egy nap 15 órát is alszik. mi se vagyunk otthon egész áldott nap. de olyakor szunyál őkelme. és vettünk neki sok játékot is.
2012. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
jól van.. azért köszi :)
2012. márc. 14. 16:05
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Degu, zsírfarkú egér, tengerimalac, afrikai óriáscsiga (kifejezetten szeret az ember kezén mászni), teknősök. Én a tengerimalacot szerettem a legjobban, minden nap kiengedtem szaladgálni. Megtaníthatod, hogy pl. füttyjelre hozzád fusson, úgy kell, hogy a hangra, amit hívójelnek gondolsz, mindig adsz egy nagyon kicsit a kedvenc eledeléből (pl. uborka). Hamar megtanulja, hogy jól jár azzal, ha hozzádfut, összekapcsolja a jelet a hanggal. Én úgy olvastam, számítógépeztem, tanultam, hogy egy rongyon ott pihent az ölemben. Ha fészkelődik, gyorsan (de nem kapkodva) vissza kell tenni a helyére, mert nagy eséllyel pisilnie vagy bogyóznia kellett. Én ilyenkor nagyon megdicsértem, a magamnál tartott jutalomból adtam neki, és visszajöhetett az ölembe. Így neveltem "öltisztává".
2012. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!