Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy lódarázs állandóan bejön...

Egy lódarázs állandóan bejön a szobába az antenna kábel helyén és ahogy nézem ugyan az jön vissza, valahogy megszeretném jelölni hogy tudjam hogy tényleg ugyanaz-e van valami biztonságos módszer hogy megjelöljem és ne essen semmi baja?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha valóban lódarázs, teljesen mindegy ugyanaz, vagy nem, az biztos, hogy keresi azt a helyet, ahova befészkelje magát és létrehozza a többszázas, esetleg többezres "kolóniáját".


A helyedben azt nézném nagyon gyorsan, hogyan tudom megakadályozni abban, hogy befészkelje magát, mert ha egyszer azt megteszi, nem ússzátok meg szárazon.


A lódarázs csípése életveszélyes az emberre!!!!


Nagyon gyorsan akadályozd meg abban, hogy akárcsak kívül az eresz alatt, vagy valamelyik gyümölcsfán, akárhol a közeletekben készítsen fészket!

Ha nagyon nagy állatvédő vagy, fogd be, rakd üvegbe, és vidd ki a határba, oda való. Vagy az állat, vagy a családod! Ez forog kockán!

2012. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom hogy lódarázs-e... ijen jó nagy fekete kb másfél-két cm hosszú és fekete meg nagy a feje és vastag lábai vannak
2012. márc. 15. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Hogy méhecske, normál darázs, lódarázs, vagy másfajta darázs, a te lakásod a te lakásod, a darázsnak ott semmi helye!

Ne engedd, hogy "befészkelje" magát hozzátok! (Én személy szerint lecsapnám)

Jöhet a lepontozás, de aki annyira nagy állatvédő, éljen az egy ilyen jószággal egy fedél alatt, vagy mondjon, írjon már végre valami olyan tanácsot, ami megoldást is jelent.

Ha pedig igazi megoldást nem tud, akkor lepontozni se tudjon!!!

2012. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagy fekete duci, és kékes-lilás szárnyai vannak, akkor csak fadongó. :) Ő nem veszélyes, nem is szeret csipkedni, de ha jobb idő lesz, én is kitessékelném.
2012. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!