Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlanál?

Milyen állatot ajánlanál?

Figyelt kérdés

Háziállatot szeretnék:)

Igazából van egy kutya, és egy macska a ház körül. Voltak már pintyeink, hörcsögeink, és halaink. Mi jöhetne szerintetek szóba egy kertes házba?:)


2012. márc. 22. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz még? Döntsd el, vegyél teknőst. Vagy virtuálisan fogadj örökbe egy állatot :D
2012. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neharagudj, de lehet félreértelmezted a kérdésemet.. Pinty, hörcsög és hal már nincsen, az már nagyon rég volt.

Szeretnék egy új háziállatot, csak valami komolyabbat. Gondoltam megkérdezem itt, hátha van valami ötlet.

Azért köszi.

2012. márc. 22. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kintre akarsz kisállatot vagy bentre?

Kintre: minnesotai törpemalac. Kisebb, mint a csüngőhasú. Spániel nagyságúra nő meg, csak malac formájú lesz. nagyon okos, kijön a többi háziállattal, csóválja a farkát meg minden. De csak kint szabad tartani, télen, nyáron, max lakásba bejárással, megtanulja ő is a szobatisztaságot. De csak bent nem szabad, egyértelműen kerti állat. Normális helyen oda sem adják, CSAK kertbe.

Benti: nagyon sokféle lehet, mindenféle rágcsáló, hüllő, hal. Ha bentire akarsz tanácsot, akkor szűkítsd kicsit a kört, mert így nehéz. Simogatni valót, vagy olyan amit csak nézni kell? olcsón tarthatót vagy lehet drágább is? Kb a teljes google-t felsorolhatnánk neked.

2012. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Vagy olyat, ami mondjuk benti, de tudtok neki csinálni nyárra kinti kifutót?
2012. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cicát mondtam volna először, de látom, már van. Tengerimalac? (Azaz kettő, mert nem szeret egyedül.)

De arra is ügyelj, hogy ne csak "gyűjtögesd" az állatokat, hanem tudj mindegyikkel foglalkozni!

2012. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát:)

Nagyon megragadott ez a törpemalac el is kezdtem utána olvasni köszönöm szépen:)

2012. márc. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!