Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatom legyen?

Milyen kisállatom legyen?

Figyelt kérdés

végre megengedték a szüleim. hogy legyen valamilyen kisállatom, szerintetek mi legyen? hüllő? rágcsáló?

van egy akváriumom 50x25x30-as


2012. márc. 26. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem rágcsálót ne tarts akváriumba ők inkább a ketreceket szeretik :) én aranyhalat tartanék benne de persze ahh meg ilyen tisztító felszerelés.. de nem tudom hogy pontosan mi a neve, nem akarok így okoskodni :) békától póktól meg egyéb ilyen állatkáktól én félek így eszembe nem jutna olyat tartani :D
2012. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az aranyhalnak 200literes akvárium kell sajna... szóval azt biztos nem...

mert ez csak 38 literes

2012. márc. 26. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt nem tudtam bocsi :)
2012. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:

Ez sajnos elég kicsi, hüllőnek vagy rágcsálónak nem az igazi. Ha tudsz költeni a szükséges felszerelésekre, akkor akváriumnak berendezheted, de csak nagyon kevés fajból válogathatsz, mert a legtöbb halnak is túl szűkös. Kezdőként az endler guppi vagy a red cherry garnéla lenne jó választás neked. Vagy ha nem hal a szíved vágya, akkor törpe karmosbéka.


Ha valami egzotikusabbra vágysz, akkor tarthatsz benne rovarokat, például bengáli botsáskát vagy egzotikus rózsabogarakat.

2012. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!