Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol kapok nyuszit? És hol...

Hol kapok nyuszit? És hol mennyiért?

Figyelt kérdés

Tudom letelt a húsvét, de most jött össze úgy pénzem, hogy vegyek egy törpenyuszit:)

Hol vegyek, nem akarok 10ezreket adni érte. Valami nagyon cukit szeretnék:) És nem értek hozzá de kosorrút akarok, és olyat ami nem több kilósra nő meg hanem max 1-1,5re:)

Pest megyei vagyok:) Merre induljak el nézelődni?


2012. ápr. 10. 18:59
 1/10 anonim válasza:
Kisállat kereskedés. Vidéken is több helyen van. Általában 3-4 nyuszit biztos tartanak egy-egy üzletben.
2012. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ma voltam csepelen 3 állatkereskedésben 1 nyuszi sem volt:(

az a baj h plázákban 9-10000.- és simán átvágnak, h beteg meg mekkorára nő meg ilyesmi:(

2012. ápr. 10. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Előbb tájékozódj, hogy milyen dolgokra van szüksége egy nyúlnak. Mit eszik, mik a jellemző betegségei, hogyan kell gondozni, stb... Ha csak azért vennél nyulat, mert jaj de cuki, meg húsvét, akkor inkább ne vegyél. Neked és a nyúlnak is jobb lesz. egyébként a legtöbb állatkereskedésben lehet venni.
2012. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Húsvét után lesznek örökbefogadhatóak.

Egyébként állatkereskedésben nem biztos,hogy fajtatiszta nyuszit kapsz.Főleg az nem biztos,hogy egészséges lesz.Mindenképp jobban járnál egy tenyésztővel..De te tudod..

2012. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szeretnék venni egy kis állatkát, amit lehet szeretgetni, de nem kerül több 10ezrekbe a fenntartása, és aranyos.

Szakítottam a barátommal, elég egyedül érzem magam, szeretnék magam mellé 1 kis szörmókot, amit tudok tutujgatni:)

A patkányokat,egereket hörcsögöket, tengerimalacokat nem szeretem

2012. ápr. 10. 19:13
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó, szívesen örökbe fogadnék:)

Hol vannak ilyen lehetőségek?????

2012. ápr. 10. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:
írd be hogy örökbe fogadható törpenyuszi, vagy eladó törpenyuszi, kidob linkeket, ahol lehet találni, hamarosan elvileg több lesz, mert sokan meg akarnak szabadulni a húsvéti nyuszijuktól.
2012. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De a kezdő összeg mindenképp sok, alapból kell ketrec ami 14-15 ezer körül van, aztán itató, házikó stb.
2012. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző úgy gondolta, hogy ha Húsvét után kidobják őket vagy beteszik ilyen kisállatmenhelyre... sztem
2012. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a 4.
2012. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!