Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan állat ami tartható...

Van olyan állat ami tartható lakásban, nem kell neki túl nagy hely (ketrecből, terráriumból), viszonylag hosszú ideig él (több mint 1-2év) és nem kell más élő állatokkal etetni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Halak, teknős?
2012. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Egy pók a sarokban :) Vagy egy pár csótány :)

Amúgy komolyra fordítva.Vegyél halat, vagy hörcsögöt.Állatkereskedésbe nézz be és nézd meg mi áll hozzád a legközelebb.

2012. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát itt neten olvasgatok,de mindig van valami,ami miatt nem jó.Hörcsöggel az a baj,hogy nem valami hosszú életű.:/Nekem volt patkányom,hörcsögöm is nagyon rég.Nagyon tetszenek a hüllők,de olyan hatalmas helyet nem tudok biztosítani,valamint sokukat ugye állati eredetű táplálékkal kell etetni.Az meg nekem horror.:)Plusz azt is figyelembe kell vennem,hogy már van egy kis nyuszikám.Aki itt él velem a szobámban.

De lehet olvasgatok a halakról is,köszi.:)

2012. ápr. 20. 17:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ha van egy nyuszid akkor a rágcsálókat zárjuk ki.

A halak praktikusak, szépek és a lakás díszítő elemei is lehetnek. Illetve nyugalmat sugároz.

Vagy esetleg lehetne vadászgörény is , azt ki tudnád vinni sétálni is. Ha kutyát nem szeretnél vagy macskát.

2012. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vadászgörénnyel is az a baj,hogy nem lenne hely a ketrecnek,mielőtt a nyuszimat hoztam akkor is elkellett tenni egy szekrényt,hogy elférjen a ketrece.Meg úgy van,hogy a nyuszim végig kint van ha itthon vagyok.Nem akarom korlátozni egyiket a másik miatt.De végülis ez lényegtelen a helyhiány miatt.

Kutya,macska megint nem jó.:D Panelben lakunk,itt nem engedi a család.

Azt hiszem maradnak a halak.:D

Köszi a válaszokat.

2012. ápr. 20. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülök ,hogy segíthettem :) Végül is a halak nem ugatnak és nem kell őket sétáltatni :D
2012. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen.:D Mondjuk kutyát szeretnék már régóta,de hát ugye nem lehet még legalább 2évig.:/ De nem baj,addig olvasok róluk,legalább felkészült leszek.:D
2012. ápr. 20. 18:13
 8/12 anonim válasza:
Afrikai csiga? Az nem büdös, egy hónapban egyszer kell takarítani, nem kell sétáltatni, nem hullatja a szőrét és nem eszik élő táplálékot. Amúgy meg nagyon szépek.
2012. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi,utánanézek.:)
2012. ápr. 20. 18:24
 10/12 anonim válasza:
Szólj ha érdekel, nekem van egy csomó, szívesen adok belőlük.
2012. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!