Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot ajánlanátok?

Milyen kisállatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a szobába valami kisállatot (semmikép se kutya vagy macska) Mit ajánlanátok?Nagyjából olyat aminek a beszerzése 10 maximum 15 ezer lenne mindenestül (kaja nélkül)de inkább allata lenne jó ami jól néz ki szoval "dísznek" is jó de ha nagyon unatkozok lehet vele azért valamit csinálni.pl.játszani. Én valami kisebb rágcsálóra vagy kisemlősre gondoltam..13/F
2009. jún. 21. 00:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen hullámos papgájaink voltak...
2009. jún. 21. 01:15
 12/21 A kérdező kommentje:
És már montam az előbb hogy nem vagyok elfoglalt akár naponta órákat tudok rájuk szánni...Szoval ne higyétek azt hogy nem tőrődök az állatokkal...
2009. jún. 21. 01:16
 13/21 anonim válasza:
100%
szerintem az idealis a teknos lenne aranyos is nem is kell sokat foglalkozni vele disznekis megfelel es ha jatszni akarsz azt is tudsz vele csak azert ha nem akarod h buzlodjon akkor max 4-5 naponta csereled a vizet ami 5 perc..:Dnekem is van nagyo aranyos es tenleg nem kell sokat foglalkozni vele
2009. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
De nekem nem az a fontos hogy keveset kelljen vele foglalkozni:D Amit írtam unatkozos részt arra értetem hogy tudjak vele mit csinálni ne csak nézni...Ha nekem lenne most valami állatom azzal foglalkoznék minden nap...nem csak amikor kedvem van hozzá:D
2009. jún. 21. 01:51
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyhorcsogot vegyel. Nagyon aranyosak :))

Nekunk 3 van es mindegyikkel mindennap foglalkozunk. A 12 eves lanyom is imadja oket, lehet gyurmazni, jol alljak a sarat :))

2009. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
a kutya a legjobb kisállat
2009. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el te, milyen állatot szeretnél.
2009. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem dzsungit vegyél. Nagyon édesek, szeretni valóak, és ha foglalkozol velük, akkor nagyon szelídek lesznek. Nekem 4 van, mindegyik mászik a kezembe, ha kinyitom a ketrecet. Szinte kaját is alig tudok adni nekik, mert belemásznak a kezembe, és úgy esznek, aztán meg jönnének ki.

A ketrec 5-6 ezer körül mozog, ami tényleg nagy, mert hiába mondják, hogy mivel picik, elférnek kis helyen, kell nekik a hely, mert az enyémek is unatkoznak a ketrecben, pedig a legnagyobb méretűt választottam, amit lehetett. Maga a hörcsög 7-900 körül van, ha kettőt akarsz, javaslom, hogy külön állatboltba vedd a kettőt, így biztos nem lesznek tesók. De ha nem akarsz kölyköket, akkor egyet, csak akkor tényleg foglalkozz vele, mert amikor nekem még egy volt, akkor depis lett az egyedül léttől, pedig több órát foglalkoztam szegénnyel.

Úgyhogy én a dzsungáriai törpehörcsögöt ajánlom, ők mindig produkálnak valami vicceset.

2009. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hörcsögre én isgondoltam de bármit veszek mindenkép 2 vagy többet szeretnék..Pl. 2 nöstény dzsungáriai törpehörcsögöt de még nem tudom...mert az se biztos hogy meg engednék mert néhányan nem engedik a családból hogy "bevigyek a házba ilyen patkányokat"...Pedig szerintem még élőbe nem is láttak hörcsögöt:D Szoval ez miat gondoltam a teknősre és halakra.Azokat legalább megengedik...
2009. jún. 21. 16:11
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha dzsungit veszel, akkor ne két egyneműt, mert megölik egymást. Az én két ketrecem közel van egymáshoz, 5-10 centi van közöttünk, és csúnyán neki szoktak esni, ha esetleg a párom véletlenül közelebb löki egymáshoz a kettőt. Volt már, hogy egyik fiú után akartam a másikat megsimogatni, a másik fiút, és hiába szelíd, meg kezes, megérezte rajtam a másik fiú höri szagát, és úgy kellett az állkapcsát lefejteni az ujjamról. Szóval bármilyen höriből csak két külön neműt vegyél, ha kettőt akarsz. Mondják mások, hogy ha tesó a két egynemű nem öli egymást. Dehogynem. Ahogy ivarérett korba lép, máris kész a baj.
2009. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!