Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc állatod és...

Melyik a kedvenc állatod és miért?

Figyelt kérdés
Mit jelent számodra ez az állat?
2012. ápr. 21. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a reptoid, mert olyan cuki pikkelyes a buksija.
2012. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém a marha. Mondjuk a csirkét is szeretem.
2012. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
a nyuszi. Mert édes szeretni való és puha. meg a cica ,mert szép és okos, és önálló, és imádom a gonosz tekintetét:D
2012. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a páros és páratlan ujjú patások nagy része.

De leginkább a ló, csacsi, alpaka, malac, láma, bárány és kecske.


Hogy miért szeretem őket?

Hát, a lovat azért, mert szép és okos, a csacsit azért, mert ragaszkodó, aranyos és egy egyéniség, az alpaka és a láma csodálatos "személyiséggel" bír (egy láma megvédhet egy egész nyájat a farkasoktól, méghozzá úgy, hogy nem bántja a farkast, hanem a saját testével védi a társait), a malac okos, a kecske vicces, a bárány pedig olyan szeretni való.


Ja, és a csirkéket is szeretem, nagyon mulatságos, amikor pl. a kicsit mennek a kotlós után. =)

2012. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

szíriai aranyhörcsög


Azért mert, tőle nincs is puhább, és cukibb állat! Imádnivaló mindene: a szemei, a fülei, a pofija, a bundácskája, a kis édes farka, a kis lábacskái, a lábacskáin a párnácskák...:))

Imádom őket, hogy állandóan tapadnak és másznak rám, imádom amikor tüsszögnek és ilyen édes kis cuki hangjuk van, imádom amikor megszületnek és vékony hangon sírdogálnak. Annyira aranyosak és barátságosak, nincs bennük semmi gonoszság, mint pl. egy kutyában vagy macskában. Ők pedig kis ártatlanok, kedvesek, kis tehetetlenek. Számomra ők a legkedvesebbek!

2012. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A ló. Hűséges társ és legjobb barát örökre. Mindent elmondhatsz neki, figyel rád. És lovagolhatsz is:)
2012. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a rozsomák, mert nem veszélyeztetett és mert akár a farkasoktól is meg tudja szerezni a kaját.ja és mert aranyos
2012. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!